Skocz do zawartości
hatrick

Nagłówki i alt'y

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam czegoś takiego jak "budżet na poprawki" i mieć nie będę. Widzę, że wiele osób traktuje, to forum jako miejsce akwizycji i darmowej reklamy, swojej komercyjnej działalności i wcale nie piję tu do Vivaldiego ;) Wracając do "budżetu", skoro już, to proszę napisać na któryś z kontaktów na http://piome.pl/ krótkie zdanko: "zrobię to (o co Ci chodzi) za ( kwota w pln)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak pobieżnie przejrzałem temat i alty to najmniejszy problem w tym sklepie, więc szkoda inwestować w ten szablon.

 

Najlepiej zainstaluj jakiś darmowy ładny theme i popracuj nad nim inspirując się innymi sklepami, bo wyjdzie to z większą korzyścią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czegoś takiego jak "budżet na poprawki" i mieć nie będę. Widzę, że wiele osób traktuje, to forum jako miejsce akwizycji i darmowej reklamy, swojej komercyjnej działalności i wcale nie piję tu do Vivaldiego ;) Wracając do "budżetu", skoro już, to proszę napisać na któryś z kontaktów na http://piome.pl/ krótkie zdanko: "zrobię to (o co Ci chodzi) za ( kwota w pln)

 

Rozumiem, że to do mnie?

Przychodzisz kolego do mnie na gg, zawracasz głowę, a jak ci odpisuję , że bez dostępu do kodu to nikt kto nie posiada szklanej kuli nie rozwiąże twojego problemu, a ty mi na to, ze wyślesz mi dane dostępowe itd............. tylko jedno zasadnicze pytanie

Skoro przychodzisz do mnie prywatnie nie na forum i prosisz o rozwiązanie swojego problemu.......... to ja mam pytanie z jakiego to powodu miał bym ci to robić za free? - jakimś moim bratem, ojcem, synem jesteś?

Dla tego stwierdziłem, ze tego typu usługi są odpłatne i tyle - nie widzę najmniejszego powodu abym miał poświęcać swój wolny czas lub przerywać, inne zlecenia aby twój problem rozwiązać...........a jak widzę to raczej posprzątać śmietnik.

Więc zasadnicze pytanie z jakiego to niby powodu miał bym ci to zrobić nieodpłatnie?

Poszedłeś do jakiejś tam firmy, zleciłeś im wykonanie jakichś prac a jak się okazało , że coś spartaczyli to teraz ja mam to za darmo tobie naprawić? idąc tokiem rozumowania to tak bo przecież udzielam się na forum i mam w podpisie kilka linków to wszystkim wszystko za free powinienem robić?

Czy ty też towar, który masz w sklepie rozdajesz obcym ludziom za free? - to ja poproszę jakieś 2 pary butów o rozmiarze 43 , w końcu reklamujesz na forum swój sklep................. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

 

Wracając do "budżetu", skoro już, to proszę napisać na któryś z kontaktów na http://piome.pl/ krótkie zdanko: "zrobię to (o co Ci chodzi) za ( kwota w pln)

Hehe i myślisz, że ktoś to potraktuje poważnie? no chyba tylko tacy sami jak ci , którzy ten śmietnik w twoim sklepie zrobili.

Ty naprawdę myślisz, ze tu sami studenci siedzą, i czekają na okazję aby na piwo zarobić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół.... :D Problemy z czytaniem na GG, no to pozwolę sobie tutaj zacytować:

takie rzeczy to niestety ale nie za free

15:28

Ja

dobra, ale nie szalej- tyle rzeczy naprawiłem, że szok, ale nie za bardzo mam czas, żeby i to wyprostować...., a więc- nie szalej

Czy coś tu jeszcze trzeba przetłumaczyć z polskiego na nasze. Nie muszę dodawać, że także na GG podałem dane dostępowe do tej strony- mogę przetłumaczyć "user" - "użytkownik" :oops: Chyba jasne, że nie podam hasła tutaj na forum- tak więc traktuj to jako dowód zaufania z mojej strony. Zatem kolego, nie teoretyzuj, nie denerwuj się 8-) , poczytaj, zmierz siły na zamiary i podaj cenę za ile zrobisz te alty. Naturalnie- rozumiem Ciebie i wszystkich innych, którym nie podoba się moja strona- no cóż :( , ale Koledzy i być może Koleżanki, a także studenci, których jakoś tutaj nie lubią- ad rem, do dzieła. Tylko, proszę szybko, bo sam zrobię i upublicznię za friko, jak to już nie raz bywało

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainstaluj jakiś darmowy ładny theme i popracuj nad nim inspirując się innymi sklepami, bo wyjdzie to z większą korzyścią.

U mnie jest domyślny z Presty z małymi przeróbkami- zamiast układu z 3 kolumnami są 2, poza tym zamieniłem kilka modułów na takie, które mi odpowiadają. Zwracam uwagę, że nie jest to sensu stricto sklep- sprzedający coś detalicznie, ale wyłącznie hurtownia, a to jest zasadnicza różnica, która bardzo wiele zmienia, ale o tym i o innych sprawach nie będę tu pisał. Tutaj- tylko alt i title

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czy coś tu jeszcze trzeba przetłumaczyć z polskiego na nasze. Nie muszę dodawać, że także na GG podałem dane dostępowe do tej strony- mogę przetłumaczyć "user" - "użytkownik" :oops: Chyba jasne, że nie podam hasła tutaj na forum- tak więc traktuj to jako dowód zaufania z mojej strony. Zatem kolego, nie teoretyzuj, nie denerwuj się 8-) , poczytaj, zmierz siły na zamiary i podaj cenę za ile zrobisz te alty. Naturalnie- rozumiem Ciebie i wszystkich innych, którym nie podoba się moja strona- no cóż :( , ale Koledzy i być może Koleżanki, a także studenci, których jakoś tutaj nie lubią- ad rem, do dzieła. Tylko, proszę szybko, bo sam zrobię i upublicznię za friko, jak to już nie raz bywało

Kolego oj nie ładnie tak wyrywać z kontekstu....... ale niech i ta będzie.

Jak widzę ty dalej nie rozumiesz, piszesz że gdzieś tam podałeś mi dane dostępowe ale czy ja o nie prosiłem nie nie prosiłem, czy ja powiedziałem/napisałem że ci to naprawie czy chociaż by czy mam na to ochotę i czas?

Przychodzisz do mnie na gg nie pytasz mnie czy mam czas i ochotę zająć się tym tematem za to próbujesz na mnie wymusić wykonanie pracy na twoją rzecz.

Wymyślasz jakieś głodne kawałki o zaufaniu itd......a czy ja ciebie prosiłem o te dane?....... nie nie prosiłem, gdybym chciał to zrobić poprosił bym o przesłanie danych wraz ze zleceniem na e-maila.

To tak dla jasności i abyś wreszcie zrozumiał NIE MAM OCHOTY wykonywać dla ciebie jakichkolwiek prac i tracić dla ciebie czasu a z twoim podejście do sprawy ogólnie życzę powodzenia w szukaniu chętnego który zdecyduje się "pracować: dla takiego jak ty "zleceniodawcy" . Widzisz, jak rozwiążesz ten problem sam zobacz jaki będziesz z tego dumny!!!!!!! no i wreszcie publikując na forum rozwiązanie dasz od siebie jakiś wkład w pomoc innym użytkownikom prestashop........ :D:D:D:D:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie- rozumiem Ciebie i wszystkich innych, którym nie podoba się moja strona- no cóż :(

Jako główny spamer tego forum pociągnę dalej - może mnie nie zbanują.

Ja rozumiem, że jesteś hurtownikiem i prowadzisz wyłącznie obsługę hurtową - naprawdę rozumiem.

Ale zwróć proszę uwagę na połączenie kolorystyczne elementów stałych Twojego sklepu. Na skanowane i niewyraźne grafiki, niewyraźne loga producentów, jakąś panią na żółtym tle.

Ja wiem, że niektórym lotto gdzie kupują, że lotto iż ściany brudne i tynk leci ze ścian, że grzyb - bo to przecież hurtownia. Ale nawet hurtownika - jak widzą tak piszą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×