Skocz do zawartości
srodek_86

Jak zmienić wielkość obrazków w Polecanych Produktach

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że usunąłem lewą kolumnę rozszerzyłem środkową, chciałbym zwiększyć wielkość okienek na 173x173 jednak kompletnie nie wiem jak to zrobić. Czy po zmianie będą zdjęcia wyraźnie nie powiekszane, bo gdzieś przeczytałem że moduł generuje je automatycznie na 124 i nie należy ich zmieniac czy to sie zgadza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja mam podobny problem, gdy przechodzi się do podkategorii, znajdują się tam zdjęcia i pod każdym podpis, niestety jak dla mnie są one za małe, dlatego je powiększyłem przez znacznik medium w panelu admina. Po powiększeniu również zdjęcia zostały zmienione w galerii danego produktu (chodzi o miniaturki). Który tpl i konkretnie gdzie musiałbym zmienić, żeby zdjęcia w podkategorii były duże, a te w galerii pozostały w oryginalnym rozmiarze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No tak, to rozumiem, ale akurat w moim przypadku zmiany rozmiaru, rozmiary są zmieniane zarówno w podkategorii jak i w galerii, dlatego chcę wygenerować nowy rozmiar i przypisać go tylko i wyłącznie do strony podkategoria. W panelu admina jest przypisanie jedynie do Kategorii, do podkategorii już nie. Z tego co się orientuje trzeba to zmienić w tpl-ach tylko nie wiem konkretnie gdzie ;)

post-8210-1399570708,98_thumb.png

post-8210-1399570709,02_thumb.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Skoro na karcie produktu to product.tpl

 

<span class="syntaxdefault"></span><span class="syntaxkeyword"><</span><span class="syntaxdefault">img id</span><span class="syntaxkeyword">=</span><span class="syntaxstring">"thumb_{$image.id_image}" </span><span class="syntaxdefault">src</span><span class="syntaxkeyword">=</span><span class="syntaxstring">"{$link->getImageLink($product->link_rewrite, $imageIds, 'medium_default')}" </span><span class="syntaxdefault">alt</span><span class="syntaxkeyword">=</span><span class="syntaxstring">"{$image.legend|htmlspecialchars}" </span><span class="syntaxdefault">height</span><span class="syntaxkeyword">=</span><span class="syntaxstring">"{$mediumSize.height}" </span><span class="syntaxdefault">width</span><span class="syntaxkeyword">=</span><span class="syntaxstring">"{$mediumSize.width}" </span><span class="syntaxkeyword">/> </span><span class="syntaxdefault"></span>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniuZaloguj się • Przeglądający

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Aktywni użytkownicy

  Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

 • Statystyki forum

  • Tematów
   7 776
  • Postów
   37 066
×