Skocz do zawartości
PrestaDesign.pl
  • Ogłoszenia

• ircykk

Aktualizacja forum   21.10.2017

Nasze forum jest w trakcie aktualizacji, jeśli masz jakiś problem z funkcjonowaniem napisz do nas: mail@prestadesign.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś spotkał się z rozwiązaniem / modułem prezentującym zdjęcia, który można umieścić w dowolnej stronie CMS ? Chodzi mi o rozwiązanie jakie stosują np. banki fotografii, tutaj przykład http://www.shutterstock.com/cat.mhtml?searchterm=warszawa&search_group=&lang=pl&search_source=search_form.

Chodzi o coś prostego, nie muszą się powiększać zdjęcia po najechaniu, ale powinny się powiększać po kliknięciu jak to ma miejsce w produktach. No i powinna być możliwość umieszczenia opisu. Inne propozycje również mile widziane.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, coś podobnego. Tylko, żeby do każdego zdjęcia była możliwość dodania podpisu. I powiedzmy, że były by to fotografie z miast. Żeby można było wybierać z listy jakie miasto chcemy oglądnąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to jak ma jeszcze sprzątać, gotować i spełniać każde twoje marzenie - to niestety musisz zlecić komuś napisanie specjalnie dla ciebie dedykowanego modułu (złotej rybki)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozważę propozycję. Myślałem, że jest taki moduł bo moje wymagania ograniczają się do tego co jest dostępne w kategoriach, czyli nic nadzwyczajnego. Takie opcje przecież są dostępne dla każdego produktu przy dodawaniu zdjęć. Też można dodać podpis. A może nada się do tego skopiowanie modułu kategorie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

No to jak nie ma jakiegoś rozwiązania na ten post ? Też szukam możliwości dodawania zdjęć do CMS jako lightbox. Ma ktoś jakieś pomysły ?

no ale takie rozwiązanie już jest masz przykład pod linkiem

http://coma-sport.pl/pl/content/47-sp-n ... lsko-biala

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta