Skocz do zawartości
ircykk

Moduł dotpay dla PrestaShop 1.3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje działający moduł dla tej wersji lub 1.2.5?

Tak, mój działał idealnie pod 1.2.5 i teraz pod 1.3 ale z uwagi na fakt że dostałem go od jednego z forumowiczów, który otrzymał go wraz ze sklepem który ktoś dla niego robił i za co zapłacił to nie udostępniałem i widzę, że i on również.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hehe, dziala Ci zapisywanie zamowien? Moze ktos kto sie zna poprawilby istniejacy modul?

Tak, działał i pod 1.2.5 a teraz sklep jest na 1.3 i też bez problemu działa. Jak widać można coś w tym module poprawić ale jak pisałem dostałem go od jednego z forumowicza i skoro on nie udostępnia a poniósł nakłady finansowe to i ja tego nie mogę zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, działał i pod 1.2.5 a teraz sklep jest na 1.3 i też bez problemu działa. Jak widać można coś w tym module poprawić ale jak pisałem dostałem go od jednego z forumowicza i skoro on nie udostępnia a poniósł nakłady finansowe to i ja tego nie mogę zrobić.

Spoko, rozumiem. Prosba raczej do kogos komu zajeloby to chwilke. Mam juz dotpay i troche tak bez sensu przechodzic do platnosci.pl z uwagi na bledy w module dotpay. Chociaz wydaje mi sie ze Dotpay powinien zrobic taki modul skoro maja dla zencarta, virtuemart itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedynie dział ofert można napisać zlecenie wykonania/poprawy takiego modułu ktoś się może podejmie :) Jeśli ktoś zapłacił za moduł raczej nie udostępni go za darmo. Darmowe moduły pojawiały się do czasu śmierci oficjalnego supportu, z jakiegoś powodu programiści opuścili go a ci co zostali pracują jedynie komercyjnie..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No szczerze mowiac nie namawiam nikogo do oddania za darmo :)Tyle ze takowy modul jest i trzeba tylko poprawic bledy. Sam nie majac wystarczajacej wiedzy zrobilem naprawde wiele poprawek, zmian itp. Wiec jesli jest ktos kto sie zna to moglby poprawic.A co do zamowienia takiego modulu to zamawiac nie zamierzam poniewaz:- potrzeba na to czasu, ktorego nie mam (szybciej bedzie chyba jesli podpisze umowe z platnosci.pl albo przelewy24.pl i kupie lub sciagne dzialajacy modul)- lepszym rozwiazaniem byloby gdyby ktos napisal to i sprzedawal tak jak platnosci.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No wiadomo taniej i szybciej kupić gotowy. Osobiście wybrał bym to co jest za darmo :)

I tak tez zrobilem :) Rejestracja w przelewy24.pl trwala okolo 6h, dostalem panel i modul do presty 1.2.5 oraz pomoc jesli nie bedzie cos dzialac w przypadku 1.3. A nie jak w przypadku platnosci.pl i dotpay.pl rejestracja do 10 dni :DModul troche zmodyfikowalem i wyglada ze smiga dobrze. Musze tylko przetestowac platnosc.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To napisz jak działa ten moduł czy działa fajnie z wersją 1.3 Warto by wątek założyć dla platnosci24 żeby ludzie mogli sobie szybko i za fre płatności podpiąć do presty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze nie powiem czy dziala dobrze bo ja nie przechodze narazie na PS 1.3 gdyz korzystam z kilku modulow, ktore niestety jeszcze nie dzialaja z nowsza wersja.No ale rozmawiajac z osoba z przelewy24.pl, ktora napisala ten modul, zostalem zapewniony iz jesli beda jakies problemy to wystarczy tylko zglosic a oni sie tym zajma. Modul zostal napisany kiedy nie bylo jeszcze PS 1.3Z tego co widzialem na stronce platnosci24.pl to oni sami integruja swoj system platnosci z roznymi sklepami - moge to porownac z dotpay.pl bo tam tez mam konto. Wiec maja 5 razy wiecej niz dotpay

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm ja mam moduł dotpay który działa, na pewno za niego nie płaciłem ani nie dostałem od nikogo prywatnie tylko skądś ściągnąłem :)

http://czekolada.pro/dotpay.zip

jest używany właśnie w tym sklepie: http://czekolada.pro i póki co działa bez zarzutu :P to jest na wersji 1.2.5 ale na 1.3 też działał (w trybie testowym - produkcyjnie nie używałem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Testowym trybie dotpay.pl zlozylem kilka zamówień i zapłaciłem za nie wszystko przebiegło bez problemu. Moduł dodatkowo dodaje nr transakcji z dotpay jako prywatna wiadomość w zamówieniu. Produkcyjnie używam go tylko na 1.2.5 tzn korzystaja z niego klienci, na 1.3 testowałem tylko sam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta