Skocz do zawartości

Zdjęcie

[MODUŁ] IonExpress Checkout - ZAKUPY BEZ REJESTRACJI

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#81 robert10

robert10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 02 styczeń 2011 - 16:28

WitamJuż niedługo może ten moduł będzie zbędny. właśnie testuję u siebie na sklepie wersję presty 1.4.0.6 :) jak na wersję testową chodzi super i posiada już zakupy jako gość ( z możliwością zamiany później na konto klienta) i zamawianie na jednej stronie.pozdrawiam

#82 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5065 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 02 styczeń 2011 - 16:34

Ja 3 dni temu próbowałem zrobić aktualizację do tej wersji ale niestety bez skutku :) Co nie zmienia faktu że zapowiada się ciekawie ta wersja.

#83 robert10

robert10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 02 styczeń 2011 - 16:40

U mnie też były małe problemy z powodu części starych dodatkowych modułów które trochę się gryzły i trzeba było usunąć.....hmmm przydało by się dostosować kilka modułów np płatność przy odbiorze z dopłatą:) lub do płatności online ale to może jak wyjdzie wersja docelowa.

#84 maciejmro

maciejmro

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 09 styczeń 2011 - 21:36

Witam Dodałem według instrukcji do PrestaShop (ver.1.3.1) wstępnie sprawdziłem i działa, lecz nie wiem jak dodać ten wpis do bazy MSQL(5.1.41).Klient o takim samym e-mailu nie może ponownie zrobić zakupów bez rejestracji, najprawdopodobnie chodzi o ten wpis w bazie.Proszę o szczegółowe opisanie jak dodać ten wpis.PozdrawiamMaciej

#85 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5065 postów

Napisano 09 styczeń 2011 - 21:41

W instrukcji modułu jest to opisane, poczytaj albo wklej tutaj to objaśnię.

#86 maciejmro

maciejmro

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 30 styczeń 2011 - 20:38

Gdzieś zmienne się mieszają odinstaluj moduły i sprawdzaj.

Mam to samo pokazuje mi ilość dostępnego produktu, a nie ilość szt dodanych do koszyka.Odinstalowanie modułów nic nie daje, gdzie tego szukać?

#87 lof

lof

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:50

a próbował ktoś wsiąść moduł a 1.4 i wgrać na 1.3 :>
pomoc na forum darmowa! moduły dodatki do prestashop na: prestahelp.com

#88 kejczi

kejczi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 11 luty 2011 - 11:44

Czołem, Udało mi się połączyć moduł IonExpress z Ship2Pay: wg Ship2Pay w order.php zmieniamy:

$cookie->checkedTOS = '1';$smarty->assign(array('HOOK_PAYMENT' => Module::hookExecPayment(), 'total_price' => floatval($orderTotal)));
na:
$cookie->checkedTOS = '1';$smarty->assign(array('HOOK_PAYMENT' => Module::hookExecPaymentFront(Tools::getValue('id_carrier', $cart->id_carrier)), 'total_price' => floatval($orderTotal)));
w express-order.php również można znaleźć podobną funkcję (displayPayment() ), niestety różni się nieco od oryginalnej i zmieniamy:
$cookie->checkedTOS = true;$smarty->assign(array('express' => ($cookie->express),'HOOK_PAYMENT' => Module::hookExecPayment(), 'total_price' => floatval($orderTotal)));
na:
$cookie->checkedTOS = true;$smarty->assign(array('express' => ($cookie->express),'HOOK_PAYMENT' => Module::hookExecPaymentFront(Tools::getValue('id_carrier', $cart->id_carrier)), 'total_price' => floatval($orderTotal)));
Pozdrawiam

Witam, udało się komuś skonfigurować IOnExpress i Ship2pay pod preste 1.3.1.1? Powyższy sposób u mnie nie działa.
TanieTonery.eu - dla Twojej drukarki

Presta ver. 1.3.1

#89 fuuj

fuuj

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 marzec 2011 - 08:22

Witajcie,

Mam problem po instalacji IonExpress na 1.3.1.1
Po wpisaniu wszystkich wymaganych danych pojawia się komunikat:

Dołączona grafika

Czy miał ktoś podobny problem lub jak go rozwiązać?

#90 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5065 postów

Napisano 02 marzec 2011 - 11:02

Może wyłącz to pole z wymaganych.

#91 lof

lof

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 03 marzec 2011 - 07:08

to ja mam pytanie jak wyłączyć i żeby działało wymaganie imienia i nazwiska w adresie do fv znalazłem te elementy w clasess/Inoviceadress.php i ok nie są wymagane jednak po przejęciu dalej mam fatal error ze te elementy są puste i nie mogę znaleźć gdzie mam to zmienić - czy po prostu PDF wymaga takich rzeczy i ni jak muszę je zostawić na stałe???
pomoc na forum darmowa! moduły dodatki do prestashop na: prestahelp.com

#92 wafelo

wafelo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 marzec 2011 - 10:09

Witam,mam takie pytanie. Od roku mam włączoną opcje szybkie zakupy express-order.php i google indeksuje właśnie ten plik w wyszukiwarce. Czy mogę do dodać do pliku robots.txt jako Disallow: /express-order.php/

#93 iwo

iwo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2011 - 11:25

Da się. Po potwierdzeniu zamówienia trzeba wywołać: domena.tld/index.php?mylogout

ktoś mi powie jak to trzeba zrobić, jak i gdzie to dodać? będę bardzo wdzięczny. pozdrawiam

#94 milagro

milagro

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 12:31

hej jestem tu nowa i mam problem ;-( znalazłam w bazie danych u mnie już występuje taka tabela i nie wiem czy mam to jakoś w niej utworzyc czy drugą robić...?? nie wiem ciemna w tym jestem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl