Skocz do zawartości
ircykk

[MODUŁ] IonExpress Checkout - ZAKUPY BEZ REJESTRACJI

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory cały czas moduł działał bez zarzutu a od kilku dni po złożeniu zamówienia przez klienta w widoku zamówienia są tylko inicjały. Próbowałem już wszystkiego - podmieniłem ponownie wszystkie pliki ionexpress i kiszka. Sam też próbowałem wpisywać imię i nazwisko jako klient (bez względu czy z polskimi znakami czy nie) po złożeniu zamówienia pozostają w koszyku tylko same inicjały - ma ktoś pomysł co mam sprawdzić albo zmienić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

WitamPanowie i Panie - zrobiłem według instrukcji i działa, tylko że po udanym zakupie jestem zalogowany jako ten użytkownik, który chciał kupić bez rejestracji.Czy ja gdzieś zrobiłem błąd - czy ten moduł tak ma działać?pozdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm, widziałem w innych sklepach że działa to inaczej.Może da się to przerobić tak żeby po zakupie klient został od razu wylogowany?Czy są jeszcze inne moduły do zakupów bez rejestracji, może lepsze???pozdrRafał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

WitamJuż niedługo może ten moduł będzie zbędny. właśnie testuję u siebie na sklepie wersję presty 1.4.0.6 :) jak na wersję testową chodzi super i posiada już zakupy jako gość ( z możliwością zamiany później na konto klienta) i zamawianie na jednej stronie.pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie też były małe problemy z powodu części starych dodatkowych modułów które trochę się gryzły i trzeba było usunąć.....hmmm przydało by się dostosować kilka modułów np płatność przy odbiorze z dopłatą:) lub do płatności online ale to może jak wyjdzie wersja docelowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Dodałem według instrukcji do PrestaShop (ver.1.3.1) wstępnie sprawdziłem i działa, lecz nie wiem jak dodać ten wpis do bazy MSQL(5.1.41).Klient o takim samym e-mailu nie może ponownie zrobić zakupów bez rejestracji, najprawdopodobnie chodzi o ten wpis w bazie.Proszę o szczegółowe opisanie jak dodać ten wpis.PozdrawiamMaciej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzieś zmienne się mieszają odinstaluj moduły i sprawdzaj.

Mam to samo pokazuje mi ilość dostępnego produktu, a nie ilość szt dodanych do koszyka.Odinstalowanie modułów nic nie daje, gdzie tego szukać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czołem,Udało mi się połączyć moduł IonExpress z Ship2Pay:wg Ship2Pay w order.php zmieniamy:

$cookie->checkedTOS = '1';$smarty->assign(array('HOOK_PAYMENT' => Module::hookExecPayment(), 'total_price' => floatval($orderTotal)));
na:
$cookie->checkedTOS = '1';$smarty->assign(array('HOOK_PAYMENT' => Module::hookExecPaymentFront(Tools::getValue('id_carrier', $cart->id_carrier)), 'total_price' => floatval($orderTotal)));
w express-order.php również można znaleźć podobną funkcję (displayPayment() ), niestety różni się nieco od oryginalnej i zmieniamy:
$cookie->checkedTOS = true;$smarty->assign(array('express' => ($cookie->express),'HOOK_PAYMENT' => Module::hookExecPayment(), 'total_price' => floatval($orderTotal)));
na:
$cookie->checkedTOS = true;$smarty->assign(array('express' => ($cookie->express),'HOOK_PAYMENT' => Module::hookExecPaymentFront(Tools::getValue('id_carrier', $cart->id_carrier)), 'total_price' => floatval($orderTotal)));
Pozdrawiam
Witam, udało się komuś skonfigurować IOnExpress i Ship2pay pod preste 1.3.1.1? Powyższy sposób u mnie nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie,

Mam problem po instalacji IonExpress na 1.3.1.1

Po wpisaniu wszystkich wymaganych danych pojawia się komunikat:

Dołączona grafika

Czy miał ktoś podobny problem lub jak go rozwiązać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to ja mam pytanie jak wyłączyć i żeby działało wymaganie imienia i nazwiska w adresie do fv znalazłem te elementy w clasess/Inoviceadress.php i ok nie są wymagane jednak po przejęciu dalej mam fatal error ze te elementy są puste i nie mogę znaleźć gdzie mam to zmienić - czy po prostu PDF wymaga takich rzeczy i ni jak muszę je zostawić na stałe???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,mam takie pytanie. Od roku mam włączoną opcje szybkie zakupy express-order.php i google indeksuje właśnie ten plik w wyszukiwarce. Czy mogę do dodać do pliku robots.txt jako Disallow: /express-order.php/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Da się. Po potwierdzeniu zamówienia trzeba wywołać: domena.tld/index.php?mylogout

ktoś mi powie jak to trzeba zrobić, jak i gdzie to dodać? będę bardzo wdzięczny.pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hej jestem tu nowa i mam problem ;-( znalazłam w bazie danych u mnie już występuje taka tabela i nie wiem czy mam to jakoś w niej utworzyc czy drugą robić...?? nie wiem ciemna w tym jestem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta