Skocz do zawartości
webzik

allegro by ircykk i presta 1.3 problem z wystaw przedmiot

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

z takich, a nie innych względów mam preste 1.3.1.1 i działający moduł allegro by ircykk

problem pojawia się kiedy po wejściu na 'wystaw przedmiot' wpisuje pierwsze trzy znaki kategorii np 'dig' i pokazują się w autocomplite 'dig 1' gdzie jest 80 produktów i 'dig 2' gdzie jest 155 produktów, klikając na 'dig 2' nic się nie dzieje, nie wczytuje produktów do wystawienia, 'dig 1' działa bez problemu, gdy usunę trochę produktów z 'dig 2' tak do 105szt też działa.

będę bardzo wdzięczny za pomoc i odpowiedź czym jest to spowodowane, serwer dedyk więc parametry mogę swobodnie modyfikować, chyba że to jakieś ograniczenie w samym module?

dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zgodnie z stopką: PrestaShop i Allegro.pl - Ireneusz Kierkowski (www.ircykk.pl) & PrestaDesign.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone ? 2011. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie modułu zabronione. Edytując pliki modułu tracisz możliwość aktualizacji. Znalazłeś błąd, masz sugestie, chesz zaktualizować oprogramowanie? Napisz na adres ircykk@gmail.com.

napisałem na powyższego maila, niestety mail nie istnieje...piszę do Pana na gg, na forum, niestety nie widzę nigdzie opcji kontaktu przez moduł, czy mogę prosić o pomoc???

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta