Skocz do zawartości

Zdjęcie

allegro by ircykk i presta 1.3 problem z wystaw przedmiot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 webzik

webzik

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 luty 2013 - 01:46

witam serdecznie, z takich, a nie innych względów mam preste 1.3.1.1 i działający moduł allegro by ircykk problem pojawia się kiedy po wejściu na 'wystaw przedmiot' wpisuje pierwsze trzy znaki kategorii np 'dig' i pokazują się w autocomplite 'dig 1' gdzie jest 80 produktów i 'dig 2' gdzie jest 155 produktów, klikając na 'dig 2' nic się nie dzieje, nie wczytuje produktów do wystawienia, 'dig 1' działa bez problemu, gdy usunę trochę produktów z 'dig 2' tak do 105szt też działa. będę bardzo wdzięczny za pomoc i odpowiedź czym jest to spowodowane, serwer dedyk więc parametry mogę swobodnie modyfikować, chyba że to jakieś ograniczenie w samym module? dzięki i pozdrawiam
  • whennaBaw, WelchLamn i MarilynDult lubią to

#2 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4959 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 14 luty 2013 - 18:44

Support modułów zakupionych przez addonsPresta.com odbywa się przez sklep nie przez forum etc.
  • whennaBaw i WelchLamn lubią to

#3 webzik

webzik

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 luty 2013 - 19:11

zgodnie z stopką: PrestaShop i Allegro.pl - Ireneusz Kierkowski (www.ircykk.pl) & PrestaDesign.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone © 2011. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie modułu zabronione. Edytując pliki modułu tracisz możliwość aktualizacji. Znalazłeś błąd, masz sugestie, chesz zaktualizować oprogramowanie? Napisz na adres ircykk@gmail.com.

napisałem na powyższego maila, niestety mail nie istnieje...piszę do Pana na gg, na forum, niestety nie widzę nigdzie opcji kontaktu przez moduł, czy mogę prosić o pomoc???

pozdrawiam
  • whennaBaw i WelchLamn lubią to

#4 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4959 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 15 luty 2013 - 22:03

http://addonspresta.com/pl/kontakt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych