Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś coś wie na temat integracji Presty z WF-Magiem?

Pomijam w2s.

Mam takowy programik ale do wersji 1.3 - a chciałbym przesiąść się na 1.5. Niestety osoba która pisała mi program integrujący nie jest w stanie powiedzieć kiedy mógłby powstać update - stąd też i moje pytanie do ogółu. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PS 1.5 jest problematyczna w tej kwestii ze względu na multistore i zaawansowane zarządzanie magazynami. Myślałem o napisaniu takiej integracji dla 1.5x :) jest ktoś zainteresowany?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaawansowana obsługa magazynów może iść w niebyt jeśli będzie dobrze przeprowadzona integracja z wf-magiem - bo za to będzie odpowiedzialny program magazynowy.

Multistore? Hmm... tu rzeczywiście może być kilka zgrzytów ale jeśli przyjmiemy założenie że jedna kategoria główna to jeden sklep to i większość problemów powinna zaniknąć. :)

Moje wymagania od integratora:

[*:16zf07v3]możliwość eksportu/aktualizacji dowolnej grupy produktów do presty z wyborem ceny,

[*:16zf07v3]eksport kategorii wielopoziomowych,

[*:16zf07v3]import zamówień z presty,

[*:16zf07v3]import klientów,

[*:16zf07v3]aktualizacja stanów magazynowych,

[*:16zf07v3]możliwość synchronizacji ciągłej lub "na żądanie"

Ircykk, jak przedstawisz swoje oczekiwania finansowe to powiem ci czy kupię czy nie. Ale zainteresowany jestem. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupno a napisanie na zlecenie to trochę inna bajka :) Koszt zakupu takiego modułu widziałbym około 200zł ale musiało by być więcej chętnych na zakup.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problem w tym, ze Wf-Mag wystepuje w kilku wersjach, rozniacych sie zasadniczo funkcjonalnoscia i to co jest dobre dla wersji Biznes jest straszna proteza dla wersji Prestiz, nie mowie juz o najwyzszej.

Generalnie nie ma 2 takich samych integracji, nawet w ramach tej samej wersji oprogramowania.

Wf-Maga ustawia sie pod wlasne potrzeby i tak ma byc, jest kilkanascie mozliwosci zachowan, i spiac to jednym uniwersalnym systemem bedzie karkolomnym zadaniem, help line zagrzeje sie do czerwonosci, do tego dochodzi chociazby zapewnienie bezpieczenstwa baz danych.

Zrobisz modul/integracje, i od telefonu i klawiatury nieodejdziesz.

Dlatego takie rzeczy wykonuje sie INDYWIDUALNIE. Wierz mi, siedze w tym dlugo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś w tym jest, ale kto zainwestuje kilka k w indywidualne rozwiązanie. Większość osób już woli dostosować się do integracji niż wydawać pieniądze na napisanie dostosowanej do indywidualnych potrzeb aplikacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ircykk: Byłbym zainteresowany napisaniem tego modułu na zlecenie, tylko prosiłbym o kontakt bezpośredni.

napisz do mnie chętnie zlece :) i nie tylko to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

jest moduł jak tu http://www.firmes.pl/oferta/firmeslink/prestashop-wapro-wf-mag

Czy ktoś go zna i poleca?

Czy moduł faktycznie współpracuje ze sklepem na silniku presta w ten sposób, że można aktualizować stronę sklepu najpierw w WFMag, a potem automatycznie przerzuca dane na prestę?

Znalazłam jeszcze taki moduł http://imag.pl/prestashop-integrator/

Czy ktoś go zna? Który jest lepszy, bardziej funkcjonalny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta