Skocz do zawartości

Zdjęcie

Presta + WF-Mag

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 gumibear

gumibear

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 06 luty 2013 - 13:35

Witam, Czy ktoś coś wie na temat integracji Presty z WF-Magiem? Pomijam w2s. Mam takowy programik ale do wersji 1.3 - a chciałbym przesiąść się na 1.5. Niestety osoba która pisała mi program integrujący nie jest w stanie powiedzieć kiedy mógłby powstać update - stąd też i moje pytanie do ogółu. :)

#2 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4959 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 14 luty 2013 - 18:57

PS 1.5 jest problematyczna w tej kwestii ze względu na multistore i zaawansowane zarządzanie magazynami. Myślałem o napisaniu takiej integracji dla 1.5x :) jest ktoś zainteresowany?

#3 gumibear

gumibear

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 22 luty 2013 - 17:42

Zaawansowana obsługa magazynów może iść w niebyt jeśli będzie dobrze przeprowadzona integracja z wf-magiem - bo za to będzie odpowiedzialny program magazynowy.
Multistore? Hmm... tu rzeczywiście może być kilka zgrzytów ale jeśli przyjmiemy założenie że jedna kategoria główna to jeden sklep to i większość problemów powinna zaniknąć. :)

Moje wymagania od integratora:
[*:16zf07v3]możliwość eksportu/aktualizacji dowolnej grupy produktów do presty z wyborem ceny,
[*:16zf07v3]eksport kategorii wielopoziomowych,
[*:16zf07v3]import zamówień z presty,
[*:16zf07v3]import klientów,
[*:16zf07v3]aktualizacja stanów magazynowych,
[*:16zf07v3]możliwość synchronizacji ciągłej lub "na żądanie"
Ircykk, jak przedstawisz swoje oczekiwania finansowe to powiem ci czy kupię czy nie. Ale zainteresowany jestem. ;)

#4 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4959 postów

Napisano 26 luty 2013 - 14:40

Kupno a napisanie na zlecenie to trochę inna bajka :) Koszt zakupu takiego modułu widziałbym około 200zł ale musiało by być więcej chętnych na zakup.

#5 mario

mario

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 26 luty 2013 - 17:10

Problem w tym, ze Wf-Mag wystepuje w kilku wersjach, rozniacych sie zasadniczo funkcjonalnoscia i to co jest dobre dla wersji Biznes jest straszna proteza dla wersji Prestiz, nie mowie juz o najwyzszej. Generalnie nie ma 2 takich samych integracji, nawet w ramach tej samej wersji oprogramowania. Wf-Maga ustawia sie pod wlasne potrzeby i tak ma byc, jest kilkanascie mozliwosci zachowan, i spiac to jednym uniwersalnym systemem bedzie karkolomnym zadaniem, help line zagrzeje sie do czerwonosci, do tego dochodzi chociazby zapewnienie bezpieczenstwa baz danych. Zrobisz modul/integracje, i od telefonu i klawiatury nieodejdziesz. Dlatego takie rzeczy wykonuje sie INDYWIDUALNIE. Wierz mi, siedze w tym dlugo.

#6 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4959 postów

Napisano 01 marzec 2013 - 13:56

Coś w tym jest, ale kto zainwestuje kilka k w indywidualne rozwiązanie. Większość osób już woli dostosować się do integracji niż wydawać pieniądze na napisanie dostosowanej do indywidualnych potrzeb aplikacji.

#7 zygzan

zygzan

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2013 - 09:13

ircykk: Byłbym zainteresowany napisaniem tego modułu na zlecenie, tylko prosiłbym o kontakt bezpośredni.

#8 lof

lof

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 06 maj 2013 - 14:24

ircykk: Byłbym zainteresowany napisaniem tego modułu na zlecenie, tylko prosiłbym o kontakt bezpośredni.

napisz do mnie chętnie zlece :) i nie tylko to
pomoc na forum darmowa! moduły dodatki do prestashop na: prestahelp.com

#9 Lukens

Lukens

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 14:47

Witam, czy powstał jakiś moduł integrujący wf-maga z prestą?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl