Skocz do zawartości
misiek2001

Automatyczne wypełnianie meta keywords

Rekomendowane odpowiedzi

Przydał by się moduł do generowania dynamicznie mate tagów i desc duża siła pozycjonująca jest tego. Co do tematu to ja się nie spotkałem z czymś takim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sklepie presty jest moduł do tego, ale chcą 150$ czy ? więc raczej nie do kupienia.Kombinuję jak to wypełniać używając javascriptu na etapie wpisywania, ale na razie mi się nie udaje, a przydało by się.Nie będę się brzydko wyrażał, ale ktoś kto wymyślił oddzielne robienie tagów i oddzielne robienie meta keywords to chyba nie bardzo pomyślał. Powinien być jakiś mechanizm do automatycznego budowania meta wg założeń użytkownika.No chyba że specjalnie tak zrobione żeby sprzedawać ten moduł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JS działa po stronie przeglądarki co ci to da? Trzeba w php zrobić żeby brało np krótki opis i dawało jako meta desc.. Powstał by fajny automat i meta było by inne przy każdym produkcie. No 150$ to trochę dużo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powinno dać, bo wystarczy mi, jak przy wprowadzaniu nowego produktu zbuduje mi odopwiednie keyordsy zbierając z pola producent+dostawca+to co jest w tagach i wklei do pola meta keywords w SEO.Może być i dowolna inna metoda na zbudowanie tych keywordsów wg takiego klucza jak potrzebuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czyli co chcesz dokładnie??wprowadzasz do sklepu nowy produkt:nazwa_ble_ble"producent_ale bym cie ruuuletka""dostawca ą ę ń""tagi forum desajn peel"i chcesz otrzyma w key: producent_ale bym cieruuuletka, dostawca ą ę ń, tagi forum desajn peelmogę coś takiego zrobić hmmm :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta