Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy istnieje jakiś moduł do potwierdzenia rejestracji?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 nietopereek

nietopereek

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 maj 2010 - 20:05

Tak jak w temacie czy jest jakiś moduł lub chociaż sposób by klient po rejestracji musiał najpierw potwierdzić email?

#2 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5051 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 08 maj 2010 - 22:05

Jest chyba moduł pozwalający nam na zarządzanie rejestracją, tzn możemy zatwierdzić klienta albo nie.

#3 kajot82

kajot82

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 23:40

To jak w końcu? Jest taki moduł czy nie? :) Jeśli jest to podajcie chociaż jego nazwę, ewentualnie link.Pozdrawiam

#4 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1443 postów
  • LocationOstrołęka
  • PrestaShop:1.2, 1.4

Napisano 20 listopad 2010 - 22:59

A co? Google nie działa? http://www.prestasho...iewthread/22224 - w tym temacie znajdziesz...
Uwaga: Rady tego użyszkodnika mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera, względnie doprowadzić mogą do zwapnienia poszycia nośnika dysku twardego lub preizolowanych połączeń magistrali głównej w wyniku procesów iniekcji kodu SQL H2O.

#5 kajot82

kajot82

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 16:25

a może nie działa.. Po to są fora żebym mógł zapytać kogoś mądrzejszego od siebie. A jak ci się nie podoba to po h... się odzywasz! Zamiast tych mądrowań nie prościej było napisać tylko nazwę modułu...?a tak poza tym to dzięki za odpowiedź :)

#6 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1443 postów
  • LocationOstrołęka
  • PrestaShop:1.2, 1.4

Napisano 22 listopad 2010 - 20:35

Że ktoś nie umie zapytać googla to rozmumiem - neostrada w domu od trzech dni, ale że h.. przez samo "h" piszesz - to już dla mnie rzecz niepojęta. :) Co da podanie nazwy jak google nie działa?Proszę bardzo... cała przyjemność po mojej stronie.
Uwaga: Rady tego użyszkodnika mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera, względnie doprowadzić mogą do zwapnienia poszycia nośnika dysku twardego lub preizolowanych połączeń magistrali głównej w wyniku procesów iniekcji kodu SQL H2O.

#7 kajot82

kajot82

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 21:05

:oops: zawsze miałem problem z "h" i "ch".. z "ó" idzie mi lepiej :) Nie wiem po co ta cała dyskusja.. Skoro forum "znawców" i użytkowników Presty to chyba logiczne że się zadaje pytania odnośnie tego skryptu.. I dla mnie to jest niepojęte że komuś to nie pasuje..Naprawdę jak ci to nie pasuje to nie musiałeś mi odpowiadać (a niech se gościu poszuka w google.. :) )Jakoś ten świat jest tak skonstruowany że na każdym forum znajdzie się ktoś kto wyśmiewa pytających bo przecież jest google.. Ale skoro jest również forum ludzi obeznanych w danej dziedzinie to można ich zapytać i zaoszczędzić czas. Czy forum nie jest po to by sobie nawzajem pomagać?Dobra, koniec tematu. Zaśmiecamy tylko forum. Potem ktoś będzie szukał czegoś wartościowego a znajdzie tylko pierdoły na temat google - szukać czy nie szukać :D .A tak na marginesie - nie mam neostrady :)

#8 Rikko

Rikko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 luty 2011 - 13:20

klient po rejestracji musiał najpierw potwierdzić email

myślałem że to standard w Preście potwierdzanie rejestracji i prawdziwości maila jest do tego w zamian jakieś moduł?

#9 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5051 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 02 luty 2011 - 16:07

Poprawność maila nie jest w przypadku sklepu tak ważne :) byle by dane adresowe były ok.

#10 Rikko

Rikko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 luty 2011 - 18:20

płatny http://addons.presta... ... -mail.html aktywacja poprzez mail

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl