Skocz do zawartości
nietopereek

Czy istnieje jakiś moduł do potwierdzenia rejestracji?

Rekomendowane odpowiedzi

a może nie działa.. Po to są fora żebym mógł zapytać kogoś mądrzejszego od siebie. A jak ci się nie podoba to po h... się odzywasz! Zamiast tych mądrowań nie prościej było napisać tylko nazwę modułu...?a tak poza tym to dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Że ktoś nie umie zapytać googla to rozmumiem - neostrada w domu od trzech dni, ale że h.. przez samo "h" piszesz - to już dla mnie rzecz niepojęta. :) Co da podanie nazwy jak google nie działa?Proszę bardzo... cała przyjemność po mojej stronie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
:oops: zawsze miałem problem z "h" i "ch".. z "ó" idzie mi lepiej :) Nie wiem po co ta cała dyskusja.. Skoro forum "znawców" i użytkowników Presty to chyba logiczne że się zadaje pytania odnośnie tego skryptu.. I dla mnie to jest niepojęte że komuś to nie pasuje..Naprawdę jak ci to nie pasuje to nie musiałeś mi odpowiadać (a niech se gościu poszuka w google.. :) )Jakoś ten świat jest tak skonstruowany że na każdym forum znajdzie się ktoś kto wyśmiewa pytających bo przecież jest google.. Ale skoro jest również forum ludzi obeznanych w danej dziedzinie to można ich zapytać i zaoszczędzić czas. Czy forum nie jest po to by sobie nawzajem pomagać?Dobra, koniec tematu. Zaśmiecamy tylko forum. Potem ktoś będzie szukał czegoś wartościowego a znajdzie tylko pierdoły na temat google - szukać czy nie szukać :D .A tak na marginesie - nie mam neostrady :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

klient po rejestracji musiał najpierw potwierdzić email

myślałem że to standard w Preście potwierdzanie rejestracji i prawdziwości mailajest do tego w zamian jakieś moduł?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta