Skocz do zawartości
ircykk

[MODUŁ] Pozoime menu kategori

Rekomendowane odpowiedzi

Prosty lecz świetny moduł wyświetlający poziome menu kategorii. Uwzględnia również podkategorie, ciekawy animowany efekt rozwinięcia. Bardzo prosty aczkolwiek ciekawy moduł. Kolorystykę można dostosować w pliku CSS.

1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, :lol:

Rzeczywiście bardzo ciekawy moduł. :P

Jako raczkujący w temacie proszę o informację jakie należy wprowadzić zmiany, żeby moduł pokazywał również kategorie produktów zlokalizowane dalej niż 2.

W chwili obecnej moduł pokazuje: KATEGORIA 1 => KATEGORIA 2

Moim celem jest uzyskanie zagłębiania typu: KATEGORIA 1 => KATEGORIA 2 => => KATEGORIA 3 => KATEGORIA 4

Myślę, że zmiana taka spowoduje, że moduł znajdzie jeszcze szersze grono użytkowników.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Nugi2000

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co zrobić z takim fantem.Nie mogę wyśrodkować menu poziomego.Jestem totalnie zieloną amatorką presty i programowania od 2 dni.html i css to dla mnie czarna magia -udało mi się troszkę zmienić kolory itp.ale nawet nie chcę myśleć co spie...pilnie proszę o pomoc.Help!

post-2475-1399570693,14_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

/* Block categories */.top-menu { 	/*  ICI LA MISE EN FORME DU FOND DE VOTRE MENU */	width:980px;	display: block;}  /* style du menu par defaut */#menu{  font-size:16px;  padding: 517px 0 0 0px;  text-transform: uppercase;} div#menu a { 	text-transform:uppercase; 	font-weight:normal; } div#menu ul {padding: 0; margin:0px; } /* style niveau principal */div#menu ul.niveau1 > li, div#menu ul.niveau1 > li:hover {	background: transparent; 	border-bottom: none; 	width: auto;	line-height: auto;}div#menu ul.niveau1 > li, div#menu ul.niveau1 > li {	background: #CC628E; 	border: 1px solid #fff;	width: auto;	line-height: auto;}  div#menu ul.niveau1 > li > a {	/* ICI LA MISE EN FORME DU MENU DE BASE */	padding:5px 10px 6px 5px; 	color:#fff; 	width: auto;} div#menu ul.niveau1 > li.last > a {	/* ICI LA MISE EN FORME DU DERNIER ELEMENT DU MENU DE BASE (si besoin) */} div#menu ul.niveau1 > li > a:hover, div#menu ul.niveau1 > li:hover > a {	color: #CC628E;} div#menu li {background:#1f1f1f; line-height: 18px; color: #ef541a; }div#menu li a {	color:#CC628E;	display:block;	padding:5px 8px;      /* PADDING (ESPACE) AUTOUR DES ELEMENTS DE MENU */	text-decoration:none;	width:150px;           /* LARGEUR DES ELEMENTS DE MENU HORS PADDING */} div#menu li:hover {background: #ef541a; }div #menu li:hover a {color: #ef541a; }div #menu li a:hover {color: #fff; }div #menu li.sousmenu:hover > a {color: #fff; } div#menu ul li {position:relative; z-index: 998; list-style: none; float:left; border-bottom:1px solid #494949; }div#menu ul li.last { border-bottom: none; } div#menu ul ul {	border:1px solid #494949;	display:none;	position:absolute;	width:166px;        /* DIMENSION = LARGEUR DES ELEMENTS DE MENU + PADDING LEFT + PADDING RIGHT */	z-index:999;} div#menu ul.niveau1 li.sousmenu:hover ul.niveau2, div#menu ul.niveau2 li.sousmenu:hover ul.niveau3 {display:block;}div#menu ul.niveau3 {	top:4px; 	left: 166px;        /* DOIT ETRE EGALE A LA DIMENSION DE div#menu ul ul */ 	z-index:999 !important;} /* rajout de couleur de fond et de survol */div#menu ul.niveau3 li { background: #1f1f1f; color: #ef541a; }div#menu ul.niveau3 li:hover { background: #ef541a; color: #fff; }

Kod wygląda teraz tak i nie wiem gdzie tkwi diabeł...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam to na xampp localhost.

Ale może błąd tkwi tu:

/* global layout */#page {	width: 980px;	margin: 0 auto 2px auto;	text-align: left}h1#logo {	float: left;	width: 27%;	margin-top: 0.5em}#header_right {	float: left;	margin-bottom: 15px;	width: 73%;	text-align: right}#left_column, #center_column, #right_column { float: left }#left_column {	clear: left;	width: 191px;	margin-right: 21px;	overflow: hidden}#center_column {	width: 556px;	margin: 0 0 30px 0;	overflow: hidden}#right_column {	width: 191px;	margin-left: 21px;	overflow: hidden

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeśli używacie sliderów na stronie to uważajcie na ten moduł ostatnio mi popsuł trochę nerwy ponieważ wczytuje sporo niepotrzebnego kodu JS co powoduje ze niektóre slidery się sypią na stronie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbuję to zainstalować na 1.4 i wywala stronę z tym błędem:

FATAL ERROR: UNCAUGHT EXCEPTION 'SMARTYCOMPILEREXCEPTION' WITH MESSAGE 'SYNTAX ERROR IN TEMPLATE "D:\XAMPP\HTDOCS\WWW\PRESTASHOP/MODULES/HCATMENU/CATEGORY-TREE-BRANCH.TPL" ON LINE 1 "<LI{IF $LAST == 'TRUE'} CLASS="LAST{IF $NODE.CHILDREN|@COUNT > 0} SOUSMENU{/IF}"{ELSE}{IF $NODE.CHILDREN|@COUNT > 0} CLASS="SOUSMENU"{/IF}{/IF}> <A HREF="{$NODE.LINK|ESCAPE:HTMLALL:'UTF-8'}" {IF $NODE.ID == $CURRENTCATEGORYID}CLASS="SELECTED"{/IF}>{$NODE.NAME|ESCAPE:HTMLALL:'UTF-8'}</A> {IF $NODE.CHILDREN|@COUNT > 0} <UL CLASS="NIVEAU2"> {FOREACH FROM=$NODE.CHILDREN ITEM=CHILD NAME=CATEGORYTREEBRANCH} {IF $SMARTY.FOREACH.CATEGORYTREEBRANCH.LAST} {INCLUDE FILE=$TPL_DIR./CATEGORY-TREE-BRANCH.TPL NODE=$CHILD LAST='TRUE'} {ELSE} {INCLUDE FILE=$TPL_DIR./CATEGORY-TREE-BRANCH.TPL NODE=$CHILD LAST='FALSE'} {/IF} {/FOREACH} </UL> {/IF} </LI>" - UNEXPECTED "/", EXPECTED ONE OF: "{" , "$" , "IDENTIFIER" , INTEGER' IN D:\XAMPP\HTDOCS\WWW\PRESTASHOP\TOOLS\SMAR IN D:\XAMPP\HTDOCS\WWW\PRESTASHOP\TOOLS\SMARTY\SYSPLUGINS\SMARTY_INTERNAL_TEMPLATECOMPILERBASE.PHP ON LINE 431

Podkreślona ostatnia linijka odnosi się tylko do tego, że jest błąd. A pierwsza do tego:

<li{if $last == 'true'} class="last{if $node.children|@count > 0} sousmenu{/if}"{else}{if $node.children|@count > 0} class="sousmenu"{/if}{/if}>
Próbowałem na instalce właśnie w Xamppie oraz na Vertigoserv.

Czy komuś działa na nowej Preście?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zainstalowałem ten moduł ale po włączeniu go cała strona znika. Pojawia się biała strona. Dopiero po wyłączeniu go wszystko wraca do normy, czy ktoś ma jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta