Skocz do zawartości
PrestaDesign.pl
  • Ogłoszenia

• ircykk

Aktualizacja forum   21.10.2017

Nasze forum jest w trakcie aktualizacji, jeśli masz jakiś problem z funkcjonowaniem napisz do nas: mail@prestadesign.pl
bobek

szkoda czasu na szukanie pomocy na PL..

Rekomendowane odpowiedzi

zadawanie próśb o pomoc na polskim portalu presty to jak pisanie na berdyczów.albo piszący są tak zapracowani że nie moga w pełni odpowiedzieć albo po prostu cenią tak swoją wiedzę że chcą dać popalić zielonym.zaczynam cenić fora zagraniczne gdzie nie bawią sie w teksty typu: poszukaj w...ale wklejają fragment tekstu z szukanymi parametrami i załatwiają problem jednym postem.nie dziwi mnie że niektóre nacje potrafią współpracować i razem tworzyć. w "polsze" w większości jest tak że "broń boże" podzielić się wiedzą bo a nuż sie nauczą i mnie wygryzą. polacy nigdy się nie wybija poza własną zagrodę bo nie popierają rodaków. a póżniej zdziwienie że nawet szczotki produkuje u nas firma zagraniczna a zyski zamiast zostawać u nas idą za granicę.podsumowując, po co zadawać sobie trud i pisać np "poszukaj w googlu" ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zabawne jest to, że piszesz posta i myślisz, że ktoś w ciągu pięciu minut da ci odpowiedź i rozwiąże, twój kolejny problema może po prostu poczekasz, aż ktoś będzie miał ochotę i da ci gotowe rozwiązanie?a może zauważysz, że jest niedziela?niektóre nacje potrafią napisać posta na forum (z podaniem linka do sklepu - bo wiesz nie wiem czy wiesz, ale nie wszystkie sklepy na prescie wyglądają tak samo a i same funkcjonalności domyślnych tempelek tez się różni między wersjami) i czekać grzecznie, aż ktoś im odpisze a nie pieniaczyć i nażekać jacy to wszyscy są źli - bo w końcu twój sklep jest najważniejszym sklepem w polskiej części internetuTak więc zadaj odpowiednie pytanie z podanie wersji presty jaką posiadasz oraz podaj link do sklepu to może ktoś będzie ci w stanie udzielić odpowiedzi bo tak to będziesz czekał w nieskończoność aż ktoś znajdzie szklaną kulę, która mu powie o tom co wyżej napisałem i o ile posiadasz elementarną wiedzę to sobie sam jakoś poradzisz :D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolego sower chyba kolega jest już tak zapracowany że gubi fakty . poprzednio opisałem problem włącznie z foto. odpowiedż znalazłem nie na tym forum ale sam na googlu. to kolega ni mniej ni więcej odsyłał mnie do wyszukiwarki.jeszcze raz podtrzymuję... po co udzielać sie z wątpliwą pomocą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolego @bobek kolega raczej nie czyta ze zrozumieniemwyraźnie napisałęm - chcąc otrzymać pomoc piszemy JAKĄ WERSJĘ presty posiadamy oraz podajemy link do sklepu - nikt z nas nie ma szklanej kuli - i jakoś nie przypominam sobie abym napisał kiedykolwiek "poszukaj na google"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[...]dpowiedż znalazłem nie na tym forum ale sam na googlu. to kolega ni mniej ni więcej odsyłał mnie do wyszukiwarki.

Może warto było na samym początku wykazać trochę inicjatywy i poszukać rozwiązania, które jak piszesz było ogólnie dostępne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta