Skocz do zawartości

Zdjęcie

szkoda czasu na szukanie pomocy na PL..

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 bobek

bobek

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 19:50

zadawanie próśb o pomoc na polskim portalu presty to jak pisanie na berdyczów.albo piszący są tak zapracowani że nie moga w pełni odpowiedzieć albo po prostu cenią tak swoją wiedzę że chcą dać popalić zielonym.zaczynam cenić fora zagraniczne gdzie nie bawią sie w teksty typu: poszukaj w...ale wklejają fragment tekstu z szukanymi parametrami i załatwiają problem jednym postem.nie dziwi mnie że niektóre nacje potrafią współpracować i razem tworzyć. w "polsze" w większości jest tak że "broń boże" podzielić się wiedzą bo a nuż sie nauczą i mnie wygryzą. polacy nigdy się nie wybija poza własną zagrodę bo nie popierają rodaków. a póżniej zdziwienie że nawet szczotki produkuje u nas firma zagraniczna a zyski zamiast zostawać u nas idą za granicę.podsumowując, po co zadawać sobie trud i pisać np "poszukaj w googlu" ?
  • whennaBaw, WelchLamn i MarilynDult lubią to

#2 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4208 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 12 sierpień 2012 - 21:29

zabawne jest to, że piszesz posta i myślisz, że ktoś w ciągu pięciu minut da ci odpowiedź i rozwiąże, twój kolejny problema może po prostu poczekasz, aż ktoś będzie miał ochotę i da ci gotowe rozwiązanie?a może zauważysz, że jest niedziela?niektóre nacje potrafią napisać posta na forum (z podaniem linka do sklepu - bo wiesz nie wiem czy wiesz, ale nie wszystkie sklepy na prescie wyglądają tak samo a i same funkcjonalności domyślnych tempelek tez się różni między wersjami) i czekać grzecznie, aż ktoś im odpisze a nie pieniaczyć i nażekać jacy to wszyscy są źli - bo w końcu twój sklep jest najważniejszym sklepem w polskiej części internetuTak więc zadaj odpowiednie pytanie z podanie wersji presty jaką posiadasz oraz podaj link do sklepu to może ktoś będzie ci w stanie udzielić odpowiedzi bo tak to będziesz czekał w nieskończoność aż ktoś znajdzie szklaną kulę, która mu powie o tom co wyżej napisałem i o ile posiadasz elementarną wiedzę to sobie sam jakoś poradzisz :D :D :D
  • whennaBaw, WelchLamn i MarilynDult lubią to

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#3 bobek

bobek

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 23:05

kolego sower chyba kolega jest już tak zapracowany że gubi fakty . poprzednio opisałem problem włącznie z foto. odpowiedż znalazłem nie na tym forum ale sam na googlu. to kolega ni mniej ni więcej odsyłał mnie do wyszukiwarki.jeszcze raz podtrzymuję... po co udzielać sie z wątpliwą pomocą?
  • whennaBaw i WelchLamn lubią to

#4 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4208 postów
  • Location3miasto

Napisano 13 sierpień 2012 - 07:56

kolego @bobek kolega raczej nie czyta ze zrozumieniemwyraźnie napisałęm - chcąc otrzymać pomoc piszemy JAKĄ WERSJĘ presty posiadamy oraz podajemy link do sklepu - nikt z nas nie ma szklanej kuli - i jakoś nie przypominam sobie abym napisał kiedykolwiek "poszukaj na google"

468x60.jpg

468x60_pl.gif

#5 d4b

d4b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • LocationPoznań
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 13 sierpień 2012 - 16:39

[...]dpowiedż znalazłem nie na tym forum ale sam na googlu. to kolega ni mniej ni więcej odsyłał mnie do wyszukiwarki.

Może warto było na samym początku wykazać trochę inicjatywy i poszukać rozwiązania, które jak piszesz było ogólnie dostępne.

Remember to brush your teeth! Tworzenie sklepów w rozsądnej cenie oraz unikalne teksty na stronę www najtaniej w mieście.

#6 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4208 postów
  • Location3miasto

Napisano 13 sierpień 2012 - 16:42

no ale po co ma się wysilać jak napisze posta na forum i ktoś MUSI mu podać gotowy kod do wklejenia :D :D :D

468x60.jpg

468x60_pl.gif

#7 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4997 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 14 sierpień 2012 - 11:22

A ja przenoszę :) Co do samego tematu to jeden znajdzie pomoc a inny nie, wszystko zależy od problemu i pytającego..

#8 cycuch

cycuch

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 11:59

Każdy pomaga dobrowolnie więc doceń to...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl