Skocz do zawartości
bobek

jak usunąć moduł płatnosci i dostępności?

Rekomendowane odpowiedzi

jestem początkujący ale pozwoliłem sobie w tym dziale zamieścić niniejszą prośbę o pomoc. .

prosze zobaczyć na poniższy zrzut:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/50f ... 255ae.html

 

chciałbym by przy towarze była jedynie cena i tylko przycisk "Rezewuj". Nie chcę natomiast żadnych informacji typu "

-dostepny, niedostępny , ilość itd.

 

próbowałem dłubać w modułach i poznałem wiele rzeczy ale niestety nie znalazłem rozwiązania powyższego problemu.

 

Poroszę pomóżcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

bo to nie moduł ale wbudowana funkcjonalność templetki - musisz edytować templetkę - czyli product.tpl

a...może trochę dokładniej? :| popatrzyłem na plik ale wiadomo...magia jeszcze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

zadawanie próśb o pomoc na polskim portalu presty to jak pisanie na berdyczów.albo piszący są tak zapracowani że nie moga w pełni odpowiedzieć albo po prostu cenią tak swoją wiedzę że chcą dać popalić zielonym. zaczynam cenić fora zagraniczne gdzie nie bawią sie w teksty typu: poszukaj w...ale wklejają fragment tekstu z szukanymi parametrami i załatwiają problem jednym postem.nie dziwi mnie że niektóre nacje potrafią współpracować i razem tworzyć. w "polsze" w większości jest tak że "broń boże" podzielić się wiedzą bo a nuż sie nauczą i mnie wygryzą. polacy nigdy się nie wybija poza własną zagrodę bo nie popierają rodaków. a póżniej zdziwienie że nawet szczotki produkuje u nas firma zagraniczna a zyski zamiast zostawać u nas idą za granicę.podsumowując, po co zadawać sobie trud i pisać np "poszukaj w googlu" ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A kto napisał 'poszukaj w...'?

albo piszący są tak zapracowani że nie moga w pełni odpowiedzieć albo po prostu cenią tak swoją wiedzę że chcą dać popalić zielonym.

Tak jestem zapracowany i cenię swoją wiedzę ale pomimo tego dzielę się nią na Forum.Prosiłem Ciebie byś zapoznał się z zakładkami - wtedy nie byłoby Twojego kolejnego problemu.I by znowu pokazać, że zlewasz czas tu piszących (którzy dają wędkę - a nie rybę):Wyłączenie dostępności: BO/Ustawienia/Produkty/Włącz zarządzanie stanami magazynowymi: NIE, Wyświetl dostępną ilość produktów na stronie: NIEPrzycisk [Rezerwuj] to zmiana w tłumaczeniach [Dostępny na Rezerwuj - by wyprzedzić pytanie]: BO/Narzędzia/TłumaczeniaUsunięcie modułów płatności to już konkretna przeróbka, bo samo usunięcie to 3 kliknięcia ale skrypt sklepu ich wymaga.Zatrudnij (zleć) programistę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×