Skocz do zawartości

Zdjęcie

SERWERY NA KTÓRYCH DZIAŁA PRESTASHOP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#101 wzr1one

wzr1one

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 11:59

Używam hekko, mam dość duży sklep, a chodzi dość sprawnie, mimo że nie ma memcached. Miałem skopany szablon, ale to oddzielna kwestia, wystarczyło cachowanie wykonane przez saycool i chodzi o kilka sekund szybciej :)

#102 MRL

MRL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 12:32

a co to to to te saycool?

#103 srebrny

srebrny

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 12:36

Jeżeli jest ktoś zainteresowany hostingiem pod prestashop to zapraszam na mój serwer - skonfigurowany pod prestashop.

Kontakt : pawel@srebniak.pl
Telefon: 785-835-825

Pozdrawiam serdecznie

#104 wzr1one

wzr1one

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisano 18 grudzień 2013 - 11:34

a co to to to te saycool?

Użytkownik tego forum, który przed Tobą napisal post ;)

uzytkownik7640.html

#105 MRL

MRL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 23:43

Już rozumiem :). Myślałem że to jakieś narzędzie seo. Wpisuje w google a tu nic :P. A propo hostingu. Jak na razie testuję na hekko sklep już drugi dzień i żadnych zastrzeżeń. Początkowo miałem na ovh serwer perso to niestety masakra. Google aż walił ostrzeżenia że za długie czasy odpowiedzi a czasami potrafił się włączyć błąd 500 a koszyki gubić przy zamówieniach. Tutaj jestem mile zaskoczony szybkością działania mimo braku memcached. Aby tak dalej a nie będę miał powodu uciekać od nich.

#106 wzr1one

wzr1one

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisano 23 grudzień 2013 - 07:44

Korzystam z hekko już ponad rok, żadnych przerw w dostawie, komunikacja z pomocą techniczna bardzo fajna. Całkiem szybko odpowiadają no i do 22 siedzą przy komputerach :)

#107 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1439 postów
  • LocationOstrołęka
  • PrestaShop:1.2, 1.4

Napisano 25 grudzień 2013 - 19:12

wzr1one: Jaki osiągasz % limit skryptów dla PS? I na jakim siedzisz koncie?
Uwaga: Rady tego użyszkodnika mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera, względnie doprowadzić mogą do zwapnienia poszycia nośnika dysku twardego lub preizolowanych połączeń magistrali głównej w wyniku procesów iniekcji kodu SQL H2O.

#108 wzr1one

wzr1one

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 06:50

Konto MediumPack - a szczerze powiem nie wiem gdzie ten % sprawdzić ;)

#109 desima

desima

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 luty 2014 - 16:14

Ja ustawiłem swój portal z kuponami rabatowymi, oparty na silniku Presty na serwerach az i szczerze mówiąc zastanawiam się czy serwery dają rade czy aby nie zbyt wolno pracuje tam moja strona
kupuj taniej i dziel się tą radością z innymi http://e-kuppon.pl

#110 registro.pl

registro.pl

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 luty 2014 - 12:31

Zapraszam do testowania serwera w registro.pl - dla Prest przewidujemy dodanie specjalnej usługi memcache

#111 ruzam

ruzam

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 26 luty 2014 - 11:47

Witam,

Tym razem zapraszam do odwiedzenia i zapoznania się z naszą nową ofertą https://zapleczowo.pl
Serwery ulokowane w Polsce, cache APC bez dopłaty, bezpłatny 7-dniowy okres testowy, panel DirectAdminPL.
Mamy już u siebie ciekawe sklepy oparte na Prestashop, zapraszam do zapoznania się z ofertą: https://zapleczowo.pl/hosting

Osoby, które nadal posiadają konto w devilMedia.pl mogą bezpłatnie zmigrować do nowej oferty.

#112 ruzam

ruzam

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 20 październik 2014 - 18:09

Zachęcam do sprawdzenia nowej oferty "Hosting SSD" w Zapleczowo.pl, konta z panelem DirectAdminPL, APC, Memcache i szybkimi dyskami SSD od 69zł brutto / rok. Lista pakietów: https://zapleczowo.pl/hosting_ssd

#113 customsoftware

customsoftware

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 październik 2016 - 18:34

polecam ich gorąco - statnet.pl 

#114 WiktoriaK

WiktoriaK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • PrestaShop:1.6

Napisano 26 listopad 2016 - 12:28

Kończy mi się abonament na nazwa.pl i rozglądam się za czymś lepszym. Często spotykam się z opinią, że nazwa.pl nie nadaje się pod Preste. Nie żebym miała jakieś specjalne problemy z tym serwerem (active biznes za 492zł brutto/rok już z rabatem) ale może czas na zmiany. Chociażby dlatego, że za kolejny rok podnieśli sobie cenę, o czym dowiedziałam się dopiero z proformy. Jest sens to przenosić? W sklepie ok 1200 produktów i ta ilość na prawdę pomału będzie wzrastać.

presta 1.6.1.10

serwer: progreso.pl

www.hobby-i-zabawa.pl

#115 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4997 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 26 listopad 2016 - 13:24

Prawie 500zł to sporo i jeszcze lubią podnosić ceny, inne firmy z każdym rokiem obniżają o kilka % cenę dla stałych klientów :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl