Skocz do zawartości

Zdjęcie

SERWERY NA KTÓRYCH DZIAŁA PRESTASHOP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#41 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5065 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 12 marzec 2011 - 23:03

Weź mniejszy pakiet, jak się rozkręci to sobie podniesiesz.

#42 emils

emils

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 12:31

nie wiem jak działa na tym presta, ale wrzuciłem z racji na parametry.za 40zł rocznie masz 4gb na dysku i 30gb transferu miesięcznego.

#43 emils

emils

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 14:30

Reklamował ktoś może swój hosting?Jestem na iswift, ale jakaś masakra po prostu. Dzisiaj na 10 wejść w 8 mam 500 internal ble ble ble...To się powtarza co jakiś nieokreślony czas. ja piszę do nich, a oni niby szukają, ale jak widać nie pomaga.Dlatego chciałem zapytać czy ktoś reklamował hosting i czy wtedy zwracają kase za wykupiony pakiet?Dodatkowo-czy można zarządać przeniesienia na inny serwer? Kolega tez ma u nich, ale na innym serwerze i działa mu super. (obaj mamy prestę).Dodam, że jak narazie wejść bardzo mało, bo kilkanaście-dziesiąt dziennie, więc tak naprawde wcale.

#44 agooglea

agooglea

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 17:37

Hmm właśnie mam to samo.W poszukiwaniu hostingu pod preste 1.4 trafiłem do iswift, od kilku dni testuje i mam ten sam problem.Na jakiej wersji stoi twój sklep oraz kolegów na iswift ?

#45 emils

emils

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 18:13

Mój jest na 1.3.6, a kolega ma 1.2.x Sprawdź jeszcze na woorank gdzie znajduje sie serwer, bo mi znalazł we francji, więc może to wina całego serwera.

#46 agooglea

agooglea

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 18:25

Mój w Niemczech stoi.Nic trzeba poszukać czegoś bardziej stabilnego. Ktoś coś poleca ?

#47 emils

emils

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 14:43

Dalej nic Ci nie rusza? U mnie już nawet nie pokazuje sie 500, tylko "Link to database..."

#48 agooglea

agooglea

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 16:52

Ja już odpuściłem , iswift bo nie dostałem odpowiedzi czy coś z tym zrobią.

#49 lof

lof

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 27 kwiecień 2011 - 11:21

Ja już odpuściłem , iswift bo nie dostałem odpowiedzi czy coś z tym zrobią.

widzę że piękna wersja 1.4 jest na twoim sklepie :) polecam ogólnie swój hosting co do ceny mam jakiś swój ale jest on elastyczny oraz w cenie daje pomoc techniczną do presty i emalii itp.
pomoc na forum darmowa! moduły dodatki do prestashop na: prestahelp.com

#50 pointman_mg

pointman_mg

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 18:51

Witam, w kietniu w iswift.pl wyskakiwał błąd 500 internal error i teraz znowu.... szkoda nerwów na korespondencję z adminami bo to i tak nic nie daje. Zmieniam hosting a iswift.pl odradzam wszystkim.

#51 Pit101

Pit101

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 08:30

Hej, ja używałem hostit.pl Do dziś. Dziadostwo jakich mało. Ceny może i przystępne, ale po awarii przywrócili mi sklep sprzed paru miesięcy... Dodatkowo - spróbuj tam wrzucic prestę. Jakieś 14 h zabawy, plik po pliku - bo ich serwery zrywają połączenie . Siadałem przy TC i Filezilli - zrywa i nie masz żadnej pomocy...

#52 Tler

Tler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 18:05

Co do samych firm, to warto ich sprawdzić na: http://www.webhostin... ... tingowych/
Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: [color=#BF0000;]Sprawdź[/color]

Zapraszam na blog o prestashop; pozycjonowanie, spis hostingów, cdn.

#53 soni

soni

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 08:49

Hej, ja używałem hostit.pl Do dziś. Dziadostwo jakich mało. Ceny może i przystępne, ale po awarii przywrócili mi sklep sprzed paru miesięcy... Dodatkowo - spróbuj tam wrzucic prestę. Jakieś 14 h zabawy, plik po pliku - bo ich serwery zrywają połączenie . Siadałem przy TC i Filezilli - zrywa i nie masz żadnej pomocy...

Również odradzam ich serwery , z tych samych przyczyn .

#54 kruger

kruger

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 17:05

ja polecam kylos.pl za 100z hosting 20giga 40giga transferu na miesiac ,bez limitu domen i kont poczty , do tego trzeba dodac koszt domeny ktory odnosnie tego jaka jest koncowka czy .pl czy .waw.pl ma swoje ceny

#55 ruzam

ruzam

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 03 kwiecień 2012 - 17:21

Mogę Wam zaproponować mój hosting, oferta: https://zapleczowo.pl/hosting . Nie ma problemów z instalacją i działaniem sklepu. Testowana wersja 1.5.*

#56 Tler

Tler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 18:17

Presta sprawdzona na http://mydevil.net - których polecam, bo mają natychmiastowy support przez m.in. irc.
Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: [color=#BF0000;]Sprawdź[/color]

Zapraszam na blog o prestashop; pozycjonowanie, spis hostingów, cdn.

#57 ruzam

ruzam

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 25 kwiecień 2012 - 18:25

Ostatnio w https://zapleczowo.pl/hosting dodaliśmy cache APC bez dodatkowych opłat. Zachęcam do testów.

#58 grafnight

grafnight

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 maj 2012 - 09:46

a ktoś z was używa seoline.pl ?? Nie wiem co wybrać, ale chyba wybiorę linuxpl.com 63zł mi proponują, a seoline chyba 123zł za prestashopdesing. Więcej funkcji na linuxpl.com z czego ładniejszy interfejs poczty. Dostanę także rozmowy voip i można powiadomienia sms sobie zamówić, jak ktoś zamówienie w sklepie zrobi. Ale linuxpl.com kuleje z pomocą co do presty. hmmmm

#59 marcincom

marcincom

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 21 lipiec 2012 - 19:06

Na pewno odradzam te firmy korzystałem z ich usług:
- az.pl ( fatalny kontakt z administratorem, jak coś się zepsuje to trzeba czekać na odpowiedź parę dni )
- cal.pl ( kiedyś byli ok, teraz często serwer pada lub baza najczęściej w weekend a weekend nie pracują, co ciekawe miałem 2 konta na jednym koncie sklep hulał super natomiast na drugim się nie uruchomił.... jak się do nich zwróciłem to mi napisali abym się zwrócił do autora skryptu HI HI HI ŻARTOWNISIE... )
- nazwa.pl ( totalna porażka kiedyś mi wyłączyli wszystkie strony - tłumaczenie za dużo wejść na moje strony
procesor za bardzo jest obciążony... poczułem się jak złodziej który kradnie im transfer... ZAPOMNIAŁEM ICH PRZEPROSIĆ ŻE MIAŁEM ZA DUŻO WEJŚĆ na moje strony, nie warto u nich pozycjonować stron najlepiej aby wcale nie było wejść na strony )
- home.pl ( nie wszystkie funkcje sklepu działają )
- webd.pl ( nie działa funkcja mail co całkowicie eliminuje działanie sklepu, chociaż w specyfikacji jest napisane jak byk że takowa funkcja jest )

#60 ruzam

ruzam

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 październik 2012 - 11:03

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale nie wiem też czy mogę założyć oddzielny temat z informacjami odnośnie oferty hostingowej naszej firmy. Otóż, chciałbym poinformować,że uruchomiliśmy na życzenie klientów szybkie płatności PayU w devilMedia.pl. Jednocześnie chciałbym przekazać, że jeszcze w tym roku nastąpi uruchomienie nowoczesnego DataCenter zlokalizowanego w Toruniu i docelowo wszelkie usługi świadczone przez devilMedia.pl będą realizowane wyłącznie na bazie DataCenter zlokalizowanego w Polsce. Przy okazji dziękujemy za zaufanie, gdyż coraz więcej użytkowników skryptu Prestashop decyduje się na migrację do nas.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl