Skocz do zawartości
ircykk

SERWERY NA KTÓRYCH DZIAŁA PRESTASHOP

Rekomendowane odpowiedzi

Używam hekko, mam dość duży sklep, a chodzi dość sprawnie, mimo że nie ma memcached. Miałem skopany szablon, ale to oddzielna kwestia, wystarczyło cachowanie wykonane przez saycool i chodzi o kilka sekund szybciej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już rozumiem :). Myślałem że to jakieś narzędzie seo. Wpisuje w google a tu nic :P.

A propo hostingu. Jak na razie testuję na hekko sklep już drugi dzień i żadnych zastrzeżeń. Początkowo miałem na ovh serwer perso to niestety masakra. Google aż walił ostrzeżenia że za długie czasy odpowiedzi a czasami potrafił się włączyć błąd 500 a koszyki gubić przy zamówieniach. Tutaj jestem mile zaskoczony szybkością działania mimo braku memcached. Aby tak dalej a nie będę miał powodu uciekać od nich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ustawiłem swój portal z kuponami rabatowymi, oparty na silniku Presty na serwerach az i szczerze mówiąc zastanawiam się czy serwery dają rade czy aby nie zbyt wolno pracuje tam moja strona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Tym razem zapraszam do odwiedzenia i zapoznania się z naszą nową ofertą https://zapleczowo.pl

Serwery ulokowane w Polsce, cache APC bez dopłaty, bezpłatny 7-dniowy okres testowy, panel DirectAdminPL.

Mamy już u siebie ciekawe sklepy oparte na Prestashop, zapraszam do zapoznania się z ofertą: https://zapleczowo.pl/hosting

Osoby, które nadal posiadają konto w devilMedia.pl mogą bezpłatnie zmigrować do nowej oferty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kończy mi się abonament na nazwa.pl i rozglądam się za czymś lepszym. Często spotykam się z opinią, że nazwa.pl nie nadaje się pod Preste. Nie żebym miała jakieś specjalne problemy z tym serwerem (active biznes za 492zł brutto/rok już z rabatem) ale może czas na zmiany. Chociażby dlatego, że za kolejny rok podnieśli sobie cenę, o czym dowiedziałam się dopiero z proformy. Jest sens to przenosić? W sklepie ok 1200 produktów i ta ilość na prawdę pomału będzie wzrastać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta