Skocz do zawartości
ircykk

SERWERY NA KTÓRYCH DZIAŁA PRESTASHOP

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja używałem hostit.pl Do dziś. Dziadostwo jakich mało. Ceny może i przystępne, ale po awarii przywrócili mi sklep sprzed paru miesięcy... Dodatkowo - spróbuj tam wrzucic prestę. Jakieś 14 h zabawy, plik po pliku - bo ich serwery zrywają połączenie . Siadałem przy TC i Filezilli - zrywa i nie masz żadnej pomocy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej, ja używałem hostit.pl Do dziś. Dziadostwo jakich mało. Ceny może i przystępne, ale po awarii przywrócili mi sklep sprzed paru miesięcy... Dodatkowo - spróbuj tam wrzucic prestę. Jakieś 14 h zabawy, plik po pliku - bo ich serwery zrywają połączenie . Siadałem przy TC i Filezilli - zrywa i nie masz żadnej pomocy...

Również odradzam ich serwery , z tych samych przyczyn .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja polecam kylos.pl za 100z hosting 20giga 40giga transferu na miesiac ,bez limitu domen i kont poczty , do tego trzeba dodac koszt domeny ktory odnosnie tego jaka jest koncowka czy .pl czy .waw.pl ma swoje ceny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ktoś z was używa seoline.pl ?? Nie wiem co wybrać, ale chyba wybiorę linuxpl.com 63zł mi proponują, a seoline chyba 123zł za prestashopdesing. Więcej funkcji na linuxpl.com z czego ładniejszy interfejs poczty. Dostanę także rozmowy voip i można powiadomienia sms sobie zamówić, jak ktoś zamówienie w sklepie zrobi. Ale linuxpl.com kuleje z pomocą co do presty. hmmmm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na pewno odradzam te firmy korzystałem z ich usług:

- az.pl ( fatalny kontakt z administratorem, jak coś się zepsuje to trzeba czekać na odpowiedź parę dni )

- cal.pl ( kiedyś byli ok, teraz często serwer pada lub baza najczęściej w weekend a weekend nie pracują, co ciekawe miałem 2 konta na jednym koncie sklep hulał super natomiast na drugim się nie uruchomił.... jak się do nich zwróciłem to mi napisali abym się zwrócił do autora skryptu HI HI HI ŻARTOWNISIE... )

- nazwa.pl ( totalna porażka kiedyś mi wyłączyli wszystkie strony - tłumaczenie za dużo wejść na moje strony

procesor za bardzo jest obciążony... poczułem się jak złodziej który kradnie im transfer... ZAPOMNIAŁEM ICH PRZEPROSIĆ ŻE MIAŁEM ZA DUŻO WEJŚĆ na moje strony, nie warto u nich pozycjonować stron najlepiej aby wcale nie było wejść na strony )

- home.pl ( nie wszystkie funkcje sklepu działają )

- webd.pl ( nie działa funkcja mail co całkowicie eliminuje działanie sklepu, chociaż w specyfikacji jest napisane jak byk że takowa funkcja jest )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale nie wiem też czy mogę założyć oddzielny temat z informacjami odnośnie oferty hostingowej naszej firmy. Otóż, chciałbym poinformować,że uruchomiliśmy na życzenie klientów szybkie płatności PayU w devilMedia.pl.

Jednocześnie chciałbym przekazać, że jeszcze w tym roku nastąpi uruchomienie nowoczesnego DataCenter zlokalizowanego w Toruniu i docelowo wszelkie usługi świadczone przez devilMedia.pl będą realizowane wyłącznie na bazie DataCenter zlokalizowanego w Polsce. Przy okazji dziękujemy za zaufanie, gdyż coraz więcej użytkowników skryptu Prestashop decyduje się na migrację do nas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zgadzam się co do nazwy.pl ... wszystkie sklepy funkcjonują tam idealnie.

Dodał bym ovh dla wersji 1.5.2 - spowolnione działanie nawet przy standardowej instalacji bez dodawania nowych produktów / kategorii ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam

mi presta działa bezawaryjnie w hostingu Netwave.pl żadnych problemów. dodatkowo moj hostingodawca codziennie robi kopie bezpieczeństwa, dzięki czemu można bezpłatnie poprosic o przywrócenie systemu. Miałem taki przypadek po instalacji feralnego modułu "login przez facebook" - moduł narobił mi strasznego spustoszenia i po godzinnej walce z podmienianiem plików poddałem się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ogólnie czy zmiana serwera na vps zwiększy szybkość sklepu ?

Jeśli chcesz inwestować w VPS dlatego że presta wolno chodzi przy małym ruchu to nie tędy droga, lepiej zoptymalizować działanie sklepu, bo idąc tym tokiem to przy 1000uu będziesz musiał płacić za dedyka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie dajcie się skusić na nazwa.pl Mam tam sklep, wcale nie taki duży i właśnie mi całkowicie zablokowali bazę danych, bo

"Maksymalna liczba pobranych wierszy liczona na serwer w ciągu doby 100 000 000" o czym byli Państwo informowani.

Dla bazy XYZ wartości parametru wynosiły odpowiednio (dziś, wczoraj, przez ostatnie 7 dni):

27893375 99533399 706901132

I chyba muszę przenosić na inny serwer. Żebym to jeszcze umiał zrobić...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

za 2 miesiace konczy mi sie serwer na nazwa.pl i czytam opinie o serwerach innych firm

czy cos wiecie o www.012.pl ?

czesto sie spotykam z opiniami na roznych stronach i wszyscy chwala ale boje sie iz to tylko spam bo az za milo czasami pisza

w sumie na serwrze beda 4 sklepy w tym dwa presty

Pozdrawiam jacek Sokołowski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta