Skocz do zawartości
ircykk

SERWERY NA KTÓRYCH DZIAŁA PRESTASHOP

Rekomendowane odpowiedzi

ja polecam nazwa.pl nigdy nie miałem problemów z tym serwerem, instalacja presty odbywa się bardzo szybko bez żadnych problemów.

NIE POLECAM cal.pl - kompletna olewka klienta, zerowy brak wsparcia technicznego - u nich zawsze działa ;) - ZERO zabezpieczenia serwerów i co jakiś czas są hakowane ( ostatnio włamano sie na ich serwery i wszystkie konta z wordpresem zostały zarażone złośliwym kodem) - oczywiście cal.pl twierdz, że to nie ich wina ;) bo u nich wszystko działa ;) - do tego częste pady serwerów, problemy z dostępem do mysql itd itphekko.pl - niestety ostatnio się popsuli - częste błędy 500 po wejściu na stronę sklepu, problemy z mysqlnazwa.pl - jeżeli kupi się u nich w promocji jakiś hosting to nie liczcie na to, że będzie fajnie - wyłączą wam serwer bo np. wystąpiło 1mln wywołań ;) i stwierdzą, że musicie zoptymalizowac skrypty ;) - jak nie wiecie jak to oni za jakieś 500 pln wam to zrobia no i po zapłaceniu 300-500 pln macie spokój - czyli tak czy siak i tak płacicie jak za normalny serwer bez promocji u nich ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do hekko racja ostatnio mają problem z mysql ale chociaż odpiszą że mają problem i kiedy naprawią :) Gdyby nie to byłby spoko.Na home też jest akcja że "u nas działa" ale i czasem sprawdzą co może być nie tak i naprawią, trzeba mieć farta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,mam dwa pytania:1. czy macie jakieś doświadczenia z netmark.pl ?2. fragment opisu serwerów netmark:

- Maksymalna wielkość pojedynczej bazy MySQL to 500 mb.- Maksymalny czas wykonywania zapytania SQL to 30 sekund.- Maksymalna, jednoczesna liczba połączeń do bazy danych dla użytkownika bazy to 40- Maksymalna liczba połączeń do bazy w ciągu 1 godziny to 25000- Maksymalna liczba zapytań do bazy w ciągu 1 godziny to 200000- Maksymalna liczba jednoczesnych połączeń do serwera WWW to 40

czy to wystarczy pod prestę ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na nie wielki sklep wystarczy, ale doświadczenia z tym serwerem nie mam. Jeśli będą mieć luz będzie chodził jeśli nie a przekroczy limit zablokują sklep i koniec.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja mam sklep na netmark.pl juz ponad rok czasu i jak narazie zadnej awarii, zadnych problemow. Co do wydajnosci to niestety moge wypowiedziec sie tylko w kwestii mojego sklepu z nieduza iloscia produktow i chodzi w miare dobrze. Mysle, ze na poczatkowy sklep, serwer w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Patrząc na ceny i parametry wydaje mi się strasznie DROGO, za 300zł 30GB transferu np na hekko za 200 jest 90GB :) Ale nie testowałem tego serwera więc nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklamował ktoś może swój hosting?Jestem na iswift, ale jakaś masakra po prostu. Dzisiaj na 10 wejść w 8 mam 500 internal ble ble ble...To się powtarza co jakiś nieokreślony czas. ja piszę do nich, a oni niby szukają, ale jak widać nie pomaga.Dlatego chciałem zapytać czy ktoś reklamował hosting i czy wtedy zwracają kase za wykupiony pakiet?Dodatkowo-czy można zarządać przeniesienia na inny serwer? Kolega tez ma u nich, ale na innym serwerze i działa mu super. (obaj mamy prestę).Dodam, że jak narazie wejść bardzo mało, bo kilkanaście-dziesiąt dziennie, więc tak naprawde wcale.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już odpuściłem , iswift bo nie dostałem odpowiedzi czy coś z tym zrobią.

widzę że piękna wersja 1.4 jest na twoim sklepie :)polecam ogólnie swój hosting co do ceny mam jakiś swój ale jest on elastyczny oraz w cenie daje pomoc techniczną do presty i emalii itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta