Skocz do zawartości
greg1970

Zaufane opinie ceneo

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś prosty sposób na zintegrowanie sklepu z zaufanymi opiniami ceneo? Gdzieś znalazłem, że trzeba dodawać ich skrypt do wszystkich zakończeń płatności tylko ,że to nie za bardzo mi wychodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w order-confirmation.tpl musisz dodać ich skrypt i zamienić:

<script type="text/javascript"><!--ceneo_client_email = '{$cookie->email}';ceneo_order_id = '{$id_order = Order::getOrderByCartId(intval($id_cart))}';//--></script>

znalezione na innym forum, nie moja wiedza - tylko się nią dzielę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Srypt podany powyżej przez broodzio jest poprawny tylko dla płatności przelewem, przy innych płatnościach nie działa. Mnie szczególnie interesuje jak i gdzie trzeba dodać skrypt do zaufanych opinii w ceneo aby działał on jeszcze przy płatności przy odbiorze. Czy ktoś wie, jak powinien zostać zainstalowany ten skryp aby działał zarówno przy płatności przelewem jak i przy płatności przy odbiorze ? Proszę o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O, dzięki :-) Nie myślałem, że tak szybko ktoś odpowie. Tak, już czytałem na forum, że trzeba osobno dodawać do każdej płatności, próbowałem jednak ale nie bardzo to wyszło. Czy możesz powiedzieć dokładniej w których plikach trzeba dokonać zmian i jakich ? Interesują mnie dwie płatności - przelewem i przy odbiorze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie dodałem wyżej przedstawiony skrypt do pliku validation.tpl i niestety nie działa :( Skrypt wstawiłem na początku pliku, zrobiłem test w panelu Ceneo i nie jest przekazywany numer zamówienia a to jest wymagane przez Ceneo. Co robię nie tak ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Natomiast ten sam skrypt pozostawiony w order_confirmation.tpl daje pozytywny rezultat przy płatności przelewem. Przed chwilą sprawdziłem, hmmm.... Co zrobić aby skrypt zadziałał przy płatności przy odbiorze ? Proszę o pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś może mi pomóc ? Jak i gdzie dopisać poprawnie skrypt do zaufanych opinii w Ceneo, aby działał przy płatności przelewem i przy płatności przy odbiorze. Udało mi się jak narazie zapisać poprawnie skrypt dla płatności przelewem, nie wychodzi mi jednak z płatnością przy odbiorze. W jakich plikach trzeba dokonać zmiany i jakie to muszą być zmiany. Może ktoś wpisywał już taki skrypt. Proszę o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponawiam zapytanie - czy ktoś mi jest w stanie pomóc ? Ja poprawnie zainstalować skrypt do zaufanych opinii w Ceneo, aby działał on zarówno przy płatności przelewem jak i przy płatności przy odbiorze ? Może ktoś wie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponawiam zapytanie - czy ktoś mi jest w stanie pomóc ? Ja poprawnie zainstalować skrypt do zaufanych opinii w Ceneo, aby działał on zarówno przy płatności przelewem jak i przy płatności przy odbiorze ? Może ktoś wie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ktoś zna sposób jak poprawnie zainstalować skrypt do zaufanych opinii w Ceneo tak aby działał przy każdym rodzaju płatności. Dokonałem zmiany w pliku order-confirmation.tpl (znalazłem takie rozwiązanie tu na forum) i skrypt działa ale tylko przy płatności przelewem. Co trzeba zrobić aby działał przy płatności przy odbiorze ? Może ktoś wie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Chciałbym wrócić do tematu - czy mogę liczyć na pomoc w integracji z Zaufanymi Opiniami Ceneo? Użyty skrypt w order-confirmation.tpl działa ok w płatności przelewem, ale przy odbiorze osobistym nie generuje ID zamówienia:

ceneo_client_email = '{$cookie->email}';

ceneo_order_id = '{$id_order}';

//-->

Co może być przyczyną? Kombinowałem na różne sposoby zmieniając nazwy zmiennej odpowiedzialnej za id zamówienia. Najciekawsze jest to, że w module cashondlivery po złożeniu zamówienia jego ID jest nawet w generowanym linku strony z potwierdzeniem - w szablonie jest on wywoływany przez .'&id_order='.(int)($cashondelivery->currentOrder

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolego ale w cashondelivery nie masz wysyłanego id zamówienia - a w bankwire masz ;) - stąd ta różnica

dopisz sobie funkcje w module i wyślij ją do tpl-a

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za wskazówkę! Problem rozwiązany :)

Dla zainteresowanych - dodano w pliku cashondelivery.php

$smarty->assign(array(

'COD_this_path', $this->_path,

'id_order' => $params['objOrder']->id

));

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta