Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaufane opinie ceneo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 greg1970

greg1970

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 13:41

Zna ktoś prosty sposób na zintegrowanie sklepu z zaufanymi opiniami ceneo? Gdzieś znalazłem, że trzeba dodawać ich skrypt do wszystkich zakończeń płatności tylko ,że to nie za bardzo mi wychodzi.

#2 lof

lof

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 14:25

robie cos takiego właśnie i na nie krótych płatnościach wszyło na niektórych nie nadal pracuje nad tym
pomoc na forum darmowa! moduły dodatki do prestashop na: prestahelp.com

#3 broodzio

broodzio

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 październik 2010 - 13:14

w order-confirmation.tpl musisz dodać ich skrypt i zamienić:
<script type="text/javascript"><!--ceneo_client_email = '{$cookie->email}';ceneo_order_id = '{$id_order = Order::getOrderByCartId(intval($id_cart))}';//--></script>
znalezione na innym forum, nie moja wiedza - tylko się nią dzielę :)

#4 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 16:35

Srypt podany powyżej przez broodzio jest poprawny tylko dla płatności przelewem, przy innych płatnościach nie działa. Mnie szczególnie interesuje jak i gdzie trzeba dodać skrypt do zaufanych opinii w ceneo aby działał on jeszcze przy płatności przy odbiorze. Czy ktoś wie, jak powinien zostać zainstalowany ten skryp aby działał zarówno przy płatności przelewem jak i przy płatności przy odbiorze ? Proszę o pomoc.

#5 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4977 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 23 listopad 2010 - 16:37

Trzeba dodać do każdej płatności osobno, tyle że do niektórych trzeba jeszcze wyciągnąć zmienne do tpl.

#6 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 16:44

O, dzięki :-) Nie myślałem, że tak szybko ktoś odpowie. Tak, już czytałem na forum, że trzeba osobno dodawać do każdej płatności, próbowałem jednak ale nie bardzo to wyszło. Czy możesz powiedzieć dokładniej w których plikach trzeba dokonać zmian i jakich ? Interesują mnie dwie płatności - przelewem i przy odbiorze.

#7 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 4977 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 23 listopad 2010 - 16:49

przelew bankowy to modules/bankwire/payment_return.tplprzy odbiorze to modules/cashondelivery/validation.tpl

#8 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 16:58

A co z plikiem order.confirmation.tpl ? Ja dodałem do niego taki skrypt:

#9 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 18:03

Właśnie dodałem wyżej przedstawiony skrypt do pliku validation.tpl i niestety nie działa :( Skrypt wstawiłem na początku pliku, zrobiłem test w panelu Ceneo i nie jest przekazywany numer zamówienia a to jest wymagane przez Ceneo. Co robię nie tak ?

#10 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 18:12

Natomiast ten sam skrypt pozostawiony w order_confirmation.tpl daje pozytywny rezultat przy płatności przelewem. Przed chwilą sprawdziłem, hmmm.... Co zrobić aby skrypt zadziałał przy płatności przy odbiorze ? Proszę o pomoc

#11 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 19:53

Czy ktoś może mi pomóc ? Jak i gdzie dopisać poprawnie skrypt do zaufanych opinii w Ceneo, aby działał przy płatności przelewem i przy płatności przy odbiorze. Udało mi się jak narazie zapisać poprawnie skrypt dla płatności przelewem, nie wychodzi mi jednak z płatnością przy odbiorze. W jakich plikach trzeba dokonać zmiany i jakie to muszą być zmiany. Może ktoś wpisywał już taki skrypt. Proszę o pomoc.

#12 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 12:20

Ponawiam zapytanie - czy ktoś mi jest w stanie pomóc ? Ja poprawnie zainstalować skrypt do zaufanych opinii w Ceneo, aby działał on zarówno przy płatności przelewem jak i przy płatności przy odbiorze ? Może ktoś wie...

#13 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 18:36

Ponawiam zapytanie - czy ktoś mi jest w stanie pomóc ? Ja poprawnie zainstalować skrypt do zaufanych opinii w Ceneo, aby działał on zarówno przy płatności przelewem jak i przy płatności przy odbiorze ? Może ktoś wie...

#14 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 07:10

Odświeżam zapytanie - czy wie ktoś jak poprawnie zainstalować skrypt do zaufanych opinii aby działał zarówno przy płatności przelewem jak i przy płatności przy odbiorze ?

#15 foto-sklep

foto-sklep

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 21:25

Może ktoś zna sposób jak poprawnie zainstalować skrypt do zaufanych opinii w Ceneo tak aby działał przy każdym rodzaju płatności. Dokonałem zmiany w pliku order-confirmation.tpl (znalazłem takie rozwiązanie tu na forum) i skrypt działa ale tylko przy płatności przelewem. Co trzeba zrobić aby działał przy płatności przy odbiorze ? Może ktoś wie ?

#16 jarekz

jarekz

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 08:08

Witam, Chciałbym wrócić do tematu - czy mogę liczyć na pomoc w integracji z Zaufanymi Opiniami Ceneo? Użyty skrypt w order-confirmation.tpl działa ok w płatności przelewem, ale przy odbiorze osobistym nie generuje ID zamówienia:

#17 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4201 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 15 sierpień 2013 - 10:14

kolego ale w cashondelivery nie masz wysyłanego id zamówienia - a w bankwire masz ;) - stąd ta różnica dopisz sobie funkcje w module i wyślij ją do tpl-a

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#18 jarekz

jarekz

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 sierpień 2013 - 10:27

Dzięki za wskazówkę! Problem rozwiązany :) Dla zainteresowanych - dodano w pliku cashondelivery.php $smarty->assign(array( 'COD_this_path', $this->_path, 'id_order' => $params['objOrder']->id ));

#19 jabuszko

jabuszko

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 sierpień 2013 - 15:06

A jak uruchomić opinie na preście 1.5.4? ;(

#20 seboxp

seboxp

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 17:43

Podpinam się pod pytanie powyżej, nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl