Skocz do zawartości
gbaran

[SOLVED] Bład w PA przy próbie wejścia w moduły

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj pojawił się problem z wejściem do "Moduły" w PA.Wczoraj wszystko działało, żadnych zmian nie było robionych a teraz nie można wejść. W pozostałe pozycji w PA można wejśc bez problemu.Pojawia się komunikat z nazwa.pl "Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serweraWewnętrzny błąd serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub błąd konfiguracji. The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request."Jak mogę sprawdzić co się dzieje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

e chyba raczej nie - albo duży zbieg okoliczności ;) favicon.ico nie ma wpływu na takie zachowanie serwera choć na home i na nazwie różnie bywa ;)brak favicon.ico nie powoduje tego typu błędów i nie powinien powodować 500 to było by ciekawe gdyby brak pliku graficznego czy ico wywalał serwer ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W logach error_log to pokazał i tylko to.

File does not exist: /home/xxx/ftp/luli/favicon.ico, referer: http://www.xxx.pl/0dmi5/index.php?tab=AdminModules&token=e2a573f661e8a9034ebc728253ee8715

Po wstawieniu problem znikł, nie wiem. Ważne że pomogło. Temat można zamknąć.

P.S. A jaki serwer niż home czy nazwa jest lepszy pod preste?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

aaa linuxpl.com to świetny serwer, mam tam od kilku lat. Dla sklepu ktoś mi polecił właśnie nazwe.pl i stąd zakup drugiego był. Kolega ma na linuxpl.com sklep - preste i wydaje mi się że szybciej troszkę działa na nazwa.pl. Ale może to złudzenie :) A HeKKO nie znam. Za 1,5 m-ca kończy się abonament w nazwa.pl - może warto będzie coś zmienić :)Dzieki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta