Skocz do zawartości
pyszpiotr

Galeria zdjęć na dowolnej stronie CMS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, zlecę zrobienie glaerii zdjęć, która powinna być wyświetlana na dowolnej stronie CMS.

Coś na wzór Powerplay Gallery ze strony:

http://vm.xmlswf.com/e-commerce-plugins ... power-play

Galeria powinna wyświetlać zdjęcia (nie zdjęcia produktów ze sklepu), które można dowlonie dodawać lub usuwać jako administrator. Dodatkowo po niciśnięcu na zdjęcie przez klienta/odwiedzającego sklep otwiera się nowa wiadomość email z dołączonym do załącznika klikniętym zdjęciem.

Zlecę lub odkupię jeżeli ktoś ma podobną galerię.

Dobrze gdyby galeria miała możliwość wyświetlania różnych zdjęć na różnych stronach CMS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki bizon1975, dokładnie o taką galerię mi chodzi.Wiem, że trzeba na hookach coś porobić, żeby się galeria wyświetlała na stronach CMA, ale ja się na tym nie znam.Nie przeszkadza mi, że w galerii wyświetla się logo innej firmy. Chciałbym żeby działało jak w opisie w pierwszym poście.Zależy mi na otwarciu sklepu w przyszłym tygodniu. Jeżeli jest ktoś, kto może dokonać modyfikacji tej galerii to oczywiście za trud wynagrodze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale ta galeria ma się nijak do twoich wymagań z pierwszego postu - to jest jeden moduł, który od biedy dało by się jakoś wyświetlić w cms o danym id - jednak twoje wymagania są diametralnie różne od tego co oferuje przytoczony przykład modułu - dalej samo wysyłanie e-maila ze strony cms także wymaga napisania sporej ilości kodu - w sumie dość zaawansowany moduł - jak dla mnie koszt takiego rozwiązania - jakieś 700-900 PLN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta