Skocz do zawartości
zeus23

Płatnośc przy odbiorzez z kwotąpobrania i błąd płatności

Rekomendowane odpowiedzi

Używam modułu Płatność przy odbiorze z kwotą pobrania v0.5 i mam ustawione naliczanie procentowy i minimalną wartość.Czyli np. dodatkowa kwota pobrania wynosi w zależności od sumy zamówienia albo dodatkowe złotówki lub procent.Czasami moduł działa pobranie , a czasami nie, chodzi tutaj o wartości i przeliczanie procentów.W chwili wystąpienia błędu klient otrzymuje taką nie ładną wiadomość na maila, oczywiście wiadomość można podmienić, ale potem przy wyborze maila z szablonu potwierdzenie zamówienia, wysyłany jest maila z szablonem-bez informacji i łączną kwota do zapłaty bez produktów ( już ktoś miał taki problem).Czy ktoś wie jak ominąć ten problem z błędem płatności, albo to jakoś wyłączyć.Tak jak pisałem wyżej błąd jest w obliczaniu % :W adminie mam takie info:Ostrzeżenie: 4 034,94 PLN płatność zamiast 4 034,93 PLN !Typ płatności:Płatność przy odbiorze z kwot (cashondeliverywithfee)Produkty 3 976,99 PLNPrzesyłka 57,94 PLNRazem 4 034,93 PLN(Zapłacone: 4 034,94 PLN)Czyli wartość groszowa, można ustawić , żeby sprawadzało tylko złotówki, bez groszy, powinno być chyba ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta