Skocz do zawartości
dybek001

tago

Rekomendowane odpowiedzi

ale o co dokładnie pytasz?Tagi w standardzie nie są praktycznie używane (swoją drogą nie wiem dlaczego?)Możesz je wykorzystać w w bloku tagów lub np na karcie produktów - w jakimś stopniu polepsza to użyteczność dla klientów i samo pozycjonowanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

włącz sobie ten moduł to zobaczysz ;) - jeżeli chodzi o sam blok tagów to wyświetla on globalnie tagi jakie są w sklepie (oczywiście nie wszystkie - o ile dobrze pamiętam to albo ostatnio dodane albo te najpopularniejsze) - co do pozycjonowania - jakiś wpływa ma ale zdecydowanie mniejszy niż np profilowane tagi na karcie produkty czy kategorii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szczerze?tragediajuż lepiej było zostać przy standardowym wyglądzie tej templetki - ten zielony - powala ;) - poza tym - polecene produkty -zdjęcia nie "wycentrowane" - ogólnie to nic poza standardem nie widzę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W darmowej templatce nie ma tego paska na gorze z strona główną dostawa itp a sam nie umiem tego dodac wiec sciagnelem darmowy szablon.Jest jakiś sposób aby poprawić te zdjecia??Strona działa od poczatku roku i jakies zamowienia sa wiem ze wyglada tragicznie i bede staral sie to zmeinic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok z tym kolorem mam problem żeby było śmieszniej jestem daltonista i wogle na to uwagi nie zwracam a osoba w sklepie stacjonarnym wybrala ten kolor hehe parodia jakis sugerowany kolor?? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta