Skocz do zawartości
sower

[FREE] WALENTYNKI - MODUŁ NA WALENTYNKI/SERDUSZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowy moduł dla Prestashop 1.4.x

 

W związku z Walentynkami udostępniamy darmowy moduł dla Prestshop 1.4.x

Moduł dodaje na stronie sklepu efekt spadających serduszek.........ale aby nie epatować klienta nadmiarem "serduszek" są one wyświetlane wyłącznie na STRONIE GŁÓWNEJ SKLEPU

Licencja:

Moduł darmowy

Jednak po instalacji modułu dodaje on w lewym dolnym rogu strony sklepu link do naszej strony.

Zabrania się usuwania w/w linku - usunięcie linku lub modyfikacja kodu skutkuje utratą prawa do używania tego modułu

delfvday.zip

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

I to niby ty jesteś jego autorem ?Żałosny jesteś. Całkowity brak konsekwencji w tym co piszesz na forum.Przecież to jest modul maofree_snowstorm.nawet nie zminiłes nazwy obrazka " snowsrc=(snowsrc.indexOf("d..f.b.z.pl")!=-1)? "snow.gif" : snowsrc "Dlaczego zminiłeś wszystkie nazwy na swoje ? skoro umiesz opisać innych " off-topic-f33/ciekawostki-z-zycia-polskich-developerow-presty-t2134.html " ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie.Ale poczytaj post z linku powyżej.Zrobił dokładnie to samo tylko zamias płatnej zrobił reklame własnym linkiem z wyraźnym zakazem uwówania go ;/czy to nie hipokryzja ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale po twojej akcji z tymi modułami które umieściłeś na forum a które rozwalały ludziom sklepy to nawet nie chce mi się z tobą wdawać w dyskusję

 

ale

 

Porównaj sobie kod mojego modułu a kod moduły maforee - jak już to skrypt walentynek jest przerobionym skryptem śniegu tez mojego autorstwa i też bazujący na skrypcie js.

 

to co podajesz jako dowód mojego "przestępstwa" jest częścią skryptu js który odpowiada za generowanie "śnieżynek" i niestety ani ja ani Maofree nie jesteśmy autorami skryptu js a jedynie zastosowaliśmy skrypt w naszych modułach

 

 

Kod php i tpl różni się w 100% - jedyna zbieżność to zastosowanie samego ogólnie dostępnego skryptu js

To tak samo jak byś oskarżył twórców presty za to, że użyli jquery no bo w końcu miliony innych firm i ludzi wcześniej użyli już darmowego jquery - dorośnij

 

No ale dziwię się, że taki znawca jak ty mi.inn biegle posługujący się Torem o takim drobiazgu nie wspomniał ? czy może to już wykroczyło poza zakres twojej percepcji? Czy może celowo o tym nie wspomniałaś/eś? - bo to nie pasowało do twojej wizji?

 

Ale aby nie było

 

maofree bazuje na http://schillmania.com/projects/snowstorm/

 

mój bazuje na http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex3/snow.htm

 

do tego 100% różnicy w kodzie php i tpl - a że efekt podobny?

 

więc jeżeli masz jakieś zastrzeżenia to proszę zgłosić to do autorów js a nie oczerniać innych .......... no ale czego sie nie robi w walce z konkurencją

 

Tak więc tym razem jakoś się nie popisałeś

Dalej skoro w 100% jestem autorem (ja albo ktoś inny) modułu tj pliki php i tpl mogę sobie określić dowolne zasady korzystania prawda? - zawsze możesz sobie samego js-a zaimplementować

 

Więc przestań kłamać i siać zamęt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

jakieś urojenia? czy to w ramach uderz w stół a nożyce się odezwą?może odniesiesz się do moich wyjaśnień i odpowiedzi na twoje zarzuty? co?i może powiesz dlaczego tak z premedytacja używasz w nicku nazwy firmy w której pracuję?co?Może jakieś przeprosiny? - coś w stylu przepraszam niesłusznie rzuciłem oskarżenia - nie sprawdziłem jednego i drugiego moduły ? - nie znam się na tym i chciałem tylko oczernić konkurencję o nieuczciwe praktyki? - wiesz to jest właśnie "przestępstwo" ? przestępstwem jest także podszywanie się pod innych - prawda?Co do Tora - to przecież ty się łączysz z IP 199.48.147.40 - tj tor-exit-router40-readme.formlessnetworking.net więc daruj sobie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z tobą jest coś nie tak..Delf to jest nazwa, znak handlowy zastrzeżony przez Ciebie ?? A jeśli tak to udowodnij to.Konkurencją raczej nie jesteśmy no chyba że sprzedajerz napoje...Pod kogo się podrzywam?I czy to ja Ciebie obraziłem ? Czy Ty probujesz mnie wrobić w jakieś dziwne praktyki stosowane na forach ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

oko doki Dalej nie opowiadasz na pytania - co do tora i twoich zarzutów wyssanych z palca ? Dalej czekam na przeprosiny bo sam przyznasz, że nie miałeś racji - prawda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

wyjasnij może o co Ci chodzi w tym Torem.Co do przeprosin to nie ma o czym mówić. Przeczytaj sobie jak opisałeś użytkownika z innegro forum i przeanalizuj co ty zrobileś. Nie wydaje się to skąplikowane, a porónanie kodu zawarłem kilka postów wyżej. Skoro jest to "Twój" moduł walentynkowy to czy obrazek nie powinien nazywać się np. heart.gif ?Poprostu skopiowałeś całość a o tym małym szczegule zapomniałeś ;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

nie czytasz ze zrozumieniem - inny kod php inny kod tpl inny kod js

moduł walentynek to przerobiony kod naszego modułu śniegu zamiast "śnieżynek" wyświetlają sie serduszka

 

gdzie tu kradzież modułu Maofree?

 

Porównaj moduły ich kod i dopiero rzucaj oskarżenia

 

Jeszcze raz pytam porównałeś kod źródłowy modułów?

 

ZAMYKAM - bo dyskusja do niczego nie prowadzić - jeżeli porównasz kody źródłowe modułów i dalej będziesz twierdził że ukradłem choć trochę z modułu Maofree to proszę założyć oddzielny wątek i przedstawić podobieństwa w kodzie php i tpl - jak napisałem wcześniej moduł Maofree bazuje na innym skrypcie js a mój na innym - jeżeli występują podobieństwa w zaimplementowanych ogólnie dostępnych skryptach js - proszę kierować pretensję do autorów skryptów js - dla ścisłości podaję jeszcze raz linki do użytych w modułach skrytów js

maofree bazuje na http://schillmania.com/projects/snowstorm/

 

mój bazuje na http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex3/snow.htm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o sprawdzenie mojego modułu i stwierdzenie czy jest w jakimś stopniu podobny lub czy też został wykorzystany chociaż kawałek kodu autora wczesniej wspominanego modułu z którego to niby ukradłem kodtak więc tym oto optymistycznym akcentem w którym autor przywoływanego tu modułu, któremu to miałem ukraść kod potwierdza, że mój moduł jest zupełnie czymś innym ;) - i rzucane tu oskarżenia są wyssane z palca tak więc czekam na przeprosimy ........... ale znając tego typa nie odczekam się .......... ale na pewno doczekam się kolejnych oszczerstw i pomówień thx Marzio ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×