Skocz do zawartości
wilku002

Modyfikacja authentication.tpl - brak widocznych zmian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem, otóz po zmianach wprowadzonych w authentication.tpl(usunięciu jednego checkboxa), po ponownym wgraniu na serwer - żadnych zmian nie widać.Wiem, że takie tematy były poruszane wiele razy ale od razu was uprzedzę, że usunąłem wszystko co było w folderach "cache" i "compile".Moja presta to 1.3.7.0.@EDITZauważyłem, że w Tools/Smarty/Compile nie tworzy się plik z końcową nazwą authentication a z taką: opc-authentication.I po zmianie zawartości tego pliku w folderze compile wszystkie zmiany są pokazywane.Ale rozumiem, że przy następnej kompilacji plików one znikną?Jak to naprawić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udało mi się to zrobić. Popełniłem małą pomyłkę i nie ten plik edytowałem co trzeba ;))Dodatkowo chciałbym się o coś spytać, otóż czy istnieje jakaś opcja w prestashop bądź moduł która by dodawała akceptacje regulaminu przy rejestracji?Jeżeli takowych nie ma, to czy da się to napisać nie używająć JS?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodałem do pliku .tpl checkboxa w htmlu. I jak ma wyglądać ta instrukcja warunkowa w pliku .php?

Jak odwołać się do tej zmiennej i jak wyświetlić błąd?

<span class="syntaxdefault"></span><span class="syntaxkeyword">if(</span><span class="syntaxdefault">$_POST</span><span class="syntaxkeyword">[</span><span class="syntaxstring">'regulamin'</span><span class="syntaxkeyword">] == </span><span class="syntaxdefault">0</span><span class="syntaxkeyword">){</span><span class="syntaxcomment">//Wyświetl błąd</span><span class="syntaxkeyword">} </span><span class="syntaxdefault"></span>

Rozumiem, że takie coś nie zadziała?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta