Skocz do zawartości
tepe

Płatności - moduł platnosci.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam pierwszy moduł który działa w 100% z platnosci.pl

Funkcje:

- Moduł napisany od nowa według najnowszej specyfikacji płatności.pl

- Działa w pełni i bez błędów z PrestaShop 1.2.5 i 1.3 wzwyż !!

- zmienia status transakcji w sklepie na: "Płatność zaakceptowana"

- zamyka transakcje w płatności.pl

Do nabycia na:

www.prestamarket.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak

No widzisz, a teraz musisz cały sklep przerobić na oscommerce żeby Ci płatności zadziałały. Taniej i szybciej będzie chyba kupić moduł, nieprawdaż ? ;)

Nom cena dosyć wysoka, a gdy mam 3 sklepy muszę kupić 3 razy?

Moduł jest zabezpieczony przed kopiowaniem i każda licencja może być użyta tylko na jednym sklepie na raz. Jeżeli faktycznie masz 3 sklepy to dla Ciebie zrobimy wyjątek (skorzystałem z Twojego tłumaczenia więc będzie okazja się odwdzięczyć).Jeżeli faktycznie będziesz zainteresowany pisz na priv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak

Moduł jest zabezpieczony przed kopiowaniem i każda licencja może być użyta tylko na jednym sklepie na raz.
No ciekawe, możesz podać metodę zabezpieczenia? Czy to jest coś na wzór ionCube PHP Encoder?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak

No widzisz, a teraz musisz cały sklep przerobić na oscommerce żeby Ci płatności zadziałały. Taniej i szybciej będzie chyba kupić moduł, nieprawdaż ? ;)

Nom cena dosyć wysoka, a gdy mam 3 sklepy muszę kupić 3 razy?

Moduł jest zabezpieczony przed kopiowaniem i każda licencja może być użyta tylko na jednym sklepie na raz. Jeżeli faktycznie masz 3 sklepy to dla Ciebie zrobimy wyjątek (skorzystałem z Twojego tłumaczenia więc będzie okazja się odwdzięczyć).Jeżeli faktycznie będziesz zainteresowany pisz na priv.
mam 2 sklepyna preste i na escommercena preste przechodze bo jest lepsza niz escommercei majac taki soft jak presta co dziala i nie zawodzisprzedawac moduly po takiej cenie jak to robia na presta.comcena po 40-100EU to odrazu mowiezejdz na ziemiezaloz sobie sklep i sproboj cos sprzedacbo nie raz duzo osob mysli " ma sklep, ma towar, pewnie ma kase" prawda jest calkime inna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam 2 sklepy

na preste i na escommerce

na preste przechodze bo jest lepsza niz escommerce

i majac taki soft jak presta co dziala i nie zawodzi

sprzedawac moduly po takiej cenie jak to robia na presta.com

cena po 40-100EU to odrazu mowie

zejdz na ziemie

zaloz sobie sklep i sproboj cos sprzedac

bo nie raz duzo osob mysli " ma sklep, ma towar, pewnie ma kase" prawda jest calkime inna

Trochę dziwne masz podejście, cena która podaje tepe w cale nie jest wygórowana, weź pod uwagę to, że on najpierw musiał nauczyć się php/mysqla, następnie presty (żeby wiedzieć jak napisać moduł), kolejnym krokiem było napisanie modułu. Jak by nie było poświecił na to sporo swojego czasu, więc ma prawo za to żądać ile chce. Moduł ten sprzeda Ci raz i raz za to weźmie kasę, a Ty go będziesz używał do tej pory aż nie zamkniesz sklepu. Załóżmy, że sklep będzie działał 5lat, to kwota 150zł nie jest żadnym kosztem dla Ciebie, bo to raptem 2,50zł miesięcznie. Patrząc od innej strony, gdybyś zlecił komuś zrobienie sklepu, a potem kazał/prosił o dorobienie jakiegoś modułu typu płatności, to cena wahałaby się w granicach 400-500zł. więc te 150zł jest tak na prawdę niczym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zaloz sobie sklep i sproboj cos sprzedacbo nie raz duzo osob mysli " ma sklep, ma towar, pewnie ma kase" prawda jest calkime inna

Zapraszam na http://www.almedia.pl - dla forumowiczów zniżki :)Sklep mam i maiłem w nim płatności (poprzedni darmowy moduł) do czasu aż zamówienie za 1200 zł poszło gdzieś nie wiadomo gdzie i nikt o tym zamówieniu nie wiedział.Poprosiłem kogoś żeby zrobił ten moduł a w zamian pomogę go sprzedać - sam modułów nie robię.Moduł wyceniałem ja bo wiem ile pracy mojej i programisty poświeciliśmy na dopracowanie go do perfekcji.

No ciekawe, możesz podać metodę zabezpieczenia? Czy to jest coś na wzór ionCube PHP Encoder?

Zabezpieczenie jest autorskie, prostsze ale na nasze potrzeby wystarczające.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zaloz sobie sklep i sproboj cos sprzedacbo nie raz duzo osob mysli " ma sklep, ma towar, pewnie ma kase" prawda jest calkime inna

Zapraszam na http://www.almedia.pl - dla forumowiczów zniżki :)Sklep mam i maiłem w nim płatności (poprzedni darmowy moduł) do czasu aż zamówienie za 1200 zł poszło gdzieś nie wiadomo gdzie i nikt o tym zamówieniu nie wiedział.Poprosiłem kogoś żeby zrobił ten moduł a w zamian pomogę go sprzedać - sam modułów nie robię.Moduł wyceniałem ja bo wiem ile pracy mojej i programisty poświeciliśmy na dopracowanie go do perfekcji.

Zabezpieczenie jest autorskie, prostsze ale na nasze potrzeby wystarczające.
ZWRACAM HONOR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tepe - jak bardzo byłbyś 'zły, gdyby ktoś Twój moduł kupił, złamał zabezpieczenie i wykorzystał w kilku swoich sklepach?

nie dowiesz się do póki sam nie sprawdzisz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tepe - jak bardzo byłbyś 'zły, gdyby ktoś Twój moduł kupił, złamał zabezpieczenie i wykorzystał w kilku swoich sklepach?

nie dowiesz się do póki sam nie sprawdzisz

Brzmi jak zaproszenie do gry, ale ja pytałem poważnie. Czy jak kupię Twoje oprogramowanie, złamię zabezpieczenie i wykorzystam skrypt w kilku moich sklepach, to czy będziesz mnie 'ścigał'? Kwestia uczciwości.

Jeżeli mi powiesz, że miałbym kupić 7 razy ten sam kod ze względu na zabezpieczenia, to już wolę spędzić dwa dni na czytanie dokumentacji lub przerobienie starego skryptu, który później zwyczajnie upublicznię (ponieważ stary kod do ps v1.2 jest normalnie dostępny w internecie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto ustalić cenę dla hurtowników :) jeśli mam 10 sklepów i miałbym wydać 1500zł na 10 modułów wolał bym zlecić komuś napisanie takiego modułu za 500 zł i jeszcze go później odsprzedawać po 50 zł. Przypuszczam że bym jeszcze na tym zarobił :) ale to moja luźna dywagacja. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie tak jak napisał ircykk wystarczy puścić maila z informacją co jest potrzebne i się dogadamy, jestem realistą i wiem że nikomu nie uśmiecha kupować 7 takich samych modułów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie odpowiadasz na moje pytania, więc wydaje mi się, że sprawa jest zamknięta.Już wolę zapłacić te 500zł osobie, która napisze od nowa lub poprawi stary kod.

Post wyżej przecież napisałem:" wystarczy puścić maila z informacją co jest potrzebne i się dogadamy "7 sklepów przyjąłem jako przenośnie, ale jeżeli faktycznie potrzebujesz 7 modułów to napisz (najlepiej PW)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że autor skryptu chwali się iż jest on napisany zgodnie z najnowszą dokumentacją płatności.pl, a ja jako partner płatnosci.pl nie widzę w tej dokumentacji zmian od czasu wersji 0.3 modułu płatnosci.pl, wiec wtf?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że autor skryptu chwali się iż jest on napisany zgodnie z najnowszą dokumentacją płatności.pl, a ja jako partner płatnosci.pl nie widzę w tej dokumentacji zmian od czasu wersji 0.3 modułu płatnosci.pl, wiec wtf?

Nie rozumiem Twojego postu... co jest w tym wszystkim najlepsze ?Powtórzę po raz kolejny:Moduł skierowany jest do osób niezadowolonych z działania darmowej i ogólnie dostępnej wersji. Przecież gdyby darmowy moduł działał poprawnie to ten wątek nie ciągnął by się na 3 strony...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta