Skocz do zawartości
seelk

blog zintegrowany ze sklepem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje bezpłatny lub płatny ale z polskim wsparciem moduł bloga jako system newsów na stronie głównej? Chciałbym aby można było dodawać zdjęcia, linki, opisy, a zarejestrowane osoby mogły komentować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

link był podany jako przykład takiego blogu o który pytałeś ;)jeżeli szukasz darmowego modułu to na googlach zapewne coś znajdziesz ;) a jak nie to pozostaje wdrozenie płatnego - wtedy zapraszam na pw ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"niestety na tym forum ciezko o jakakolwiek pomoc"

- z tym nie będę polemizował - ale raczej bardziej chodzi o to co kto oczekujedalejKolega pytał o moduł z polskim wsparciem

Czy istnieje bezpłatny lub płatny ale z polskim wsparciem moduł bloga jako system newsów na stronie głównej?

a podany przez ciebie moduł takowego wsparcia nie posiada - chyba, że coś mi umknęło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za wskazanie linka do tego modułu przetestuję go na pewno w najbliższym czasie.Co do wersji polskiej to chodziło mi o to, że jeśli takowy istnieje ale płatny to wspierany przez polskich developerów bo raczej kontakt z kimś z Francji mógłby być utrudniony :)Sower: czy właśnie ten moduł zastosowałeś na stronie do której podałeś linka?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dokładnie ten moduł - z tym, że zmodyfikowany i dostosowany do języka polskiego i polskich sklepów :)A jako moduł newsów i prostego bloga mamy swój autorski moduł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie to nie do sprawdzenia przynajmniej u mnie.

Nie wiem jaku Ciebie seelk.

U mnie wywala błąd:

[Debug] This page has moved

Please use the following URL instead: http://www.sklep.orbitkownia.pl/page-not-found.

Trochę przysiadłem ale nic nie zdzaiłałem.

P.S skórka matrice.

jeśli ktoś wie, o co chodzi toprosze o pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. Czyli jak tylko znajdę czas przeinstaluję całość.

Podobne problemy miałem już na początku insalacji matrice - nie znajdowało strony ale jakoś na sztywno podpinałem.

Sprawdeziłem.

Odinstalowanie. Przerzucenie na ftepa instalacjia i wpisanie śmieci "test".

Ojawy te same. Pacjent chyba zmarł.

http://www.sklep.orbitkownia.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

poszukuje pilnie modułu BLOG do presty w wersji 1.5.3.1 . Czy ktos moze mi podac konkretnego linka ewentualnie jesli istnieje platny PL bardzo prosze o kontakt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta