Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pewien problem z modułem slideshow, a właściwie potrzebuję odmiany, bo obecny motyw jest zbyt statyczny i chce zeby te napisy ktore sa na zdjeciach pojawialy sie pozniej w formie animacji (czyli żeby można było dowyświetlać warstyw zdjęć), jaki modul cos takiego zrobi, ewentualne mozna jakos zmodyfikować ten?

http://cosycottage.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wszystko się da - zakładając, że masz jakie takie pojęcie o jqueryposzukaj na necie jest sporo tego typu rozwiazań ;) każde mozesz zaimplementowac do presty (prawie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za odpowiedź, interesuje mnie jakiś gotowy moduł tylko problem w tym, czy wystarczy jquery żeby osiągnąć taki efekt, czy to musi być jakiś flash slider, bo z tego co widzę to jquery slidery dają tylko efekt przejścia slajdów, a ja potrzebuję coś co będzie wyświetlało kolejne warstwy jednego zdjęcia, więc pozostaje chyba tylko flash, dobrze myślę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szanowny Guru. Nie po to ludzie pytają,żebyś udzielał im rad typu:"poszukaj w necie" albo "jak kto potrafi to...". To zmora polskich forów. Na każde, czasami błahe pytanie, należało by porostu odpowiedzieć( jak się wie), lub jeśli post się powtarza podać link do odpowiedzi a nie wymądrzać się nadprzyrodzoną mocą pouczania. Piszę to bo takie odpowiedzi psują fora, ich jakość nie wspomnę o tym, że pytający tracą czas i cierpliwość. Zapraszam na fora niemieckie lub angielskie - wiele się tam można nauczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TOP baner udało mi się zrobić za pomoca swish'a i zapisie jako *.gif. i działa ale probowałem zrobić to w sliderze no i niestety gifa nie widzi to znaczy całej animacji tylko jakos automatycznie robi z tego obaz bez dodatkowych efektów.  ale popróbuj może się uda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta