Skocz do zawartości

Zdjęcie

slideshow modyfikacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pendrak

pendrak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 09 styczeń 2012 - 21:19

Witam wszystkich, mam pewien problem z modułem slideshow, a właściwie potrzebuję odmiany, bo obecny motyw jest zbyt statyczny i chce zeby te napisy ktore sa na zdjeciach pojawialy sie pozniej w formie animacji (czyli żeby można było dowyświetlać warstyw zdjęć), jaki modul cos takiego zrobi, ewentualne mozna jakos zmodyfikować ten? http://cosycottage.pl

#2 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4218 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 09 styczeń 2012 - 22:07

wszystko się da - zakładając, że masz jakie takie pojęcie o jqueryposzukaj na necie jest sporo tego typu rozwiazań ;) każde mozesz zaimplementowac do presty (prawie)

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#3 pendrak

pendrak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 11 styczeń 2012 - 11:05

Dziękuję za odpowiedź, interesuje mnie jakiś gotowy moduł tylko problem w tym, czy wystarczy jquery żeby osiągnąć taki efekt, czy to musi być jakiś flash slider, bo z tego co widzę to jquery slidery dają tylko efekt przejścia slajdów, a ja potrzebuję coś co będzie wyświetlało kolejne warstwy jednego zdjęcia, więc pozostaje chyba tylko flash, dobrze myślę?

#4 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4218 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 11 styczeń 2012 - 12:02

źle myślisz - jquey to naprawdę potężne "narzędzie" i wszystko się da zrobić ;) kwestia tylko co kto potrafi ;)

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#5 gerdzio

gerdzio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisano 15 styczeń 2012 - 21:51

edycja łyk zimnej wody dla ochłody

#6 rymgal

rymgal

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2012 - 10:03

Szanowny Guru. Nie po to ludzie pytają,żebyś udzielał im rad typu:"poszukaj w necie" albo "jak kto potrafi to...". To zmora polskich forów. Na każde, czasami błahe pytanie, należało by porostu odpowiedzieć( jak się wie), lub jeśli post się powtarza podać link do odpowiedzi a nie wymądrzać się nadprzyrodzoną mocą pouczania. Piszę to bo takie odpowiedzi psują fora, ich jakość nie wspomnę o tym, że pytający tracą czas i cierpliwość. Zapraszam na fora niemieckie lub angielskie - wiele się tam można nauczyć.

#7 mrbino

mrbino

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • PrestaShop:1.6

Napisano 16 październik 2014 - 07:13

TOP baner udało mi się zrobić za pomoca swish'a i zapisie jako *.gif. i działa ale probowałem zrobić to w sliderze no i niestety gifa nie widzi to znaczy całej animacji tylko jakos automatycznie robi z tego obaz bez dodatkowych efektów.  ale popróbuj może się uda.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl