Skocz do zawartości
bazingadesigns

[DARMOWY MODUŁ] Kinky Slider - upload / nagłówki / animacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, oto nasza mała kontrybucja dla społeczności PrestaShop - mamy nadzieję że sprawdzi się w akcji.

Demo na youtube:

(demo skacze, bo nagrywane na wolnym komputerze - slider chodzi płynnie)

Pobieranie: http://www.bazingadesigns.com/freestuff/kinkyslider/kinkyslider_v_0_1.zip

Licencja: Free/GPL3

Uwaga na specjalną czcionkę: nie obsługuje polskich znaków, ale możecie wgrać sobie jaką tylko czcionkę chcecie, więc mam nadzieję, że nie będzie to problem. Wybraliśmy SFMoviePosterBold, bo była darmowa i bardzo ładnie wygląda w połączeniu ze sliderem. Z tego, co znaleźliśmy na internecie można jej używać do celów własnych, nie jesteśmy jednak pewni czy można jej użyć do celów komercyjnych, więc w razie wątplikości - podmieńcie na inną.

Konfiguracja jest bardzo prosta: w panelu admina ustalacie szerokość i wysokość slidera, grubość ramki i po aktualizacji ustawień Kinky Slider powie wam, jaki jest idealny wymiar obrazka do wgrania. Jeśli wgracie większy lub mniejszy - wykona automatyczny ZoomCrop :)

Zobaczcie z resztą sami - jeśli coś będzie niejasne, dopiszę instrukcję obsługi, ale mam nadzieję że instalacja pójdzie gładko.

Jedyne, co musicie sprawdzić, to czy katalog /modules/kinkyslider/uploads/images jest zapisywalny

Przyjemnego używania :)

P.S. Napisaliśmy też taki mały tutorial (a właściwie pierwszą część) odnośnie pisania modułów w PrestaShop, jeśli chcecie zerknijcie na:

http://www.bazingadesigns.com/blog/tutoriale/jak-napisac-modul-do-prestashop-tutorial-kinky-slider-czesc-1

Slider działa pod IE8/IE9/FireFox/Chrome/Chromium/Opera/Safari

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

u mnie pojawiał się błąd z linkowaniem (wszystkie obrazki linkowane były do pierwszego slajdu niezależnie od tego bo było nadane w PA). Po usunięciu tamtego i wgraniu tego co przesłałeś są tylko strzałeczki ładowania- moduł nie działa.Usnąłem poprzez: odinstaluj moduł, następnie usunąłem go w PA poprzez opcję usuń i dodatkowo z katalogu modules usunąłem folder kinkyslider. Po zainstalowaniu od nowa nie działa- tylko się ładuje non stop:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta