Skocz do zawartości
nikos

Korekta zamówienia - problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem. Chciałem zrobić korektę zamówienia, w zamówieniu/produkty dałem rezygnacja z produktów, i zniknął ten jeden produkt którego nie chcieliśmy niestety wyświetla się ostrzeżenie, że płatność nie zgadza się z koszykiem.Zamówienie ma status oczekiwanie na przelew. Czy da się jakoś to zmienić czy należy zmienić status a potem coś kombinować?W jaki sposób można modyfikować zamówienia, np klient dzwoni i mówi że zmienił zdanie jak korygwać zamówienia aby wszystko było jak nalezy?PozdrawiamPrestaShop? 1.4.4.1 | PrestaShopPL v. 1.4.4.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety bez modyfikacji/edycji danych w PHPmyAdmin nie bardzo da się dodać produkt gdy został on usunięty.W sieci są dwie darmowe modyfikacje sklepu które dają funkcjonalność edycji (dodawanie, zmiany ilości, kosztów, wagi, ceny, itd) oraz duuuuża ilość płatnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli jeśli jest pomyłka w zamówieniu, lepiej zostawić to do momentu aż pieniądze wpłyną na konto potem zrobić zwrot np. jednego elementu zaznaczyć opcję korekta, i wtedy powinno się zgadzać? Dobrze myślę?Dzięki za odp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej właśnie tak...Ta informacja jest dla sprzedawcy, by wiedział, że coś (płatność w tym wypadku) jest nie tak.Korektę możesz zrobić w phpmyadmin, po dokonaniu zwrotu nadpłaty klientowi lub w rozszerzeniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta