Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potwierdzenie "braki na stanie" - outofstock

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdamG

AdamG

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 10:29

Mam pewien problem z wysyłaniem e-maila do klientów na temat tego, iż produktu nie ma na stanie.Niestety aktualnie nie ma z robionych stanów magazynowych i duża ilość produktów w sklepie ma po prostu wpisane 0 przy ilości produktu. Generuje to, iż za każdym razem, gdy klient zamawia jakiś towar dostaje od razu informacje zwrotną ze sklepu, że towaru nie ma chwilowo, i że musi poczekać na skompletowanie zamówienia.Chciałbym na razie wyłączyć to powiadamianie klienta o brakach magazynowych.Znalazłem w katalogu mails, wzory e-maili, ale tu raczej mógłbym ingerować w ich wygląd, natomiast nie wiem, gdzie mogę "zakomentować" jakąś linię w pliku odpowiedzialnym za wysyłanie tych wiadomości by na razie uniknąć ich wysyłania.Byłbym wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam,Adam

#2 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1444 postów
  • LocationOstrołęka
  • PrestaShop:1.2, 1.4

Napisano 21 listopad 2011 - 16:28

Zamówienia/statusy zamówień/ "odptaszyć" te które się mają nie wysyłać.
Uwaga: Rady tego użyszkodnika mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera, względnie doprowadzić mogą do zwapnienia poszycia nośnika dysku twardego lub preizolowanych połączeń magistrali głównej w wyniku procesów iniekcji kodu SQL H2O.

#3 AdamG

AdamG

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 18:11

Dziekuje bardzo, nie zauwazylem tej funkcjonalności, aż mi glupio. Mam nadzieje ze bedzie dzialalo. Pozdrawiam.

#4 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1444 postów
  • LocationOstrołęka
  • PrestaShop:1.2, 1.4

Napisano 21 listopad 2011 - 18:13

Będzie działało... :)
Uwaga: Rady tego użyszkodnika mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera, względnie doprowadzić mogą do zwapnienia poszycia nośnika dysku twardego lub preizolowanych połączeń magistrali głównej w wyniku procesów iniekcji kodu SQL H2O.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl