Skocz do zawartości
ircykk

[MODUŁ] prestaworksAddStuff - dodaj dowolny kod HTML, PHP

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosty a zarazem przydatny moduł pozwalający na dodanie dowolnego kodu HTML czy PHP z różnego typu generatorów map Google, widgety Skype czy GG i wiele więcej. Polecam serdecznie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

The original super-module for PrestaShop, this deceptively simple little piece of code opens up all sorts of creative possibilities. From simply placing your ssl certification details on every page, to embedding the latest javascript widget; anything is possible. So get adding ?Stuff? to your PrestaShop now!

powstaje nam blok reklamowy i tak samo mozemy sobie dodac cos z grafiki i td

blok powstaje po prawej lub lewej no i tam gdzie umiescimy

na 1.2.2. dziala

////// temat już istnieje więc połączyłem - ircykk

addstuff_0_6_3.zip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam, że odświeżam tak stary temat, ale nie będę zakładał nowego skoro moje pytane będzie dokładnie tego dotyczyć.Mianowicie, jeśli chodzi o addstuff_0_6_3.zip dodany przez bizon1975. Jak zrobić, aby dodawać kolejne grafiki na stronie? Po dodaniu jednej, jak dodaję kolejną to zastępuje ona tą poprzednią. Aha i jeszcze jak zrobić też po prawej stronie (domyślnie jest lewa kolumna).Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko zrozumiałem, ale w --> POZYCJA moduł znajduję się w tabelce Left column blocks, i da się go tylko zmieniać Góra / Dół w tej lewej kolumnie, a nie da się przenieść na prawą. Gdy klikam tam Edycje modułu to w Dodaj do: ustawione jest domyślnie Left column blocks i nie można zmienić gdyż jest na szaro. Przepraszam za tak banalne pytanie, ale z modułami dopiero się uczę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sory, że tutaj, ale nie ma chyba sensu zakładać nowego tematu.Otóż widziałem gdzieś (raczej na tym forum) moduł, który dodaje blok ze slajdami. Były to chyba polecane produkty, ale nie jestem pewien.Zna ktos taki moduł?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak zrobić aby wyświetlił kod PHP z pliku php?

to chyba masło maślane?

chyba chodzi ci jak w tpl-u wstawić kod php?

w smartach jest coś takiego jak $php_handling które w skrócie pozwala umieścić kod php miedzy tagami {php} a {/php}

jednak w przypadku presty od wersji 1.4 to niestety nie działa :D dla tego musisz gdzieś przetworzyć kod php i wysłać go do tpl-a

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta