Skocz do zawartości

Zdjęcie

Integracja z Allegro by ircykk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 yacenty

yacenty

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 12:36

Hej,od 2 tygodni nie mogę uruchomić modułu integracji z allegro.sklep to ps 1451, moduł allegro jest w wersji 2.1moduł ni potrafi wyszukać przedmiotów ze sklepu?ktoś sie z tym spotkał?Pan Ircykk jest dla mnie nie osiągalny. na początku coś próbował pomagać - teraz ani nie odpisuje na maile ani tym bardziej nie odpowiada na telefon.Pomożecie?

#2 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5011 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 17 listopad 2011 - 12:43

Witaj, na forum raczej nie uzyskasz pomocy w tej sprawie.Jeśli problem był zgłoszony na pewno będzie to doprowadzone do końca (poprawka lub zwrot jeśli moduł nie będzie współpracował ze sklepem/serwerem). Na maile zazwyczaj odpisuję do 48h.Pozdrawiam

#3 yacenty

yacenty

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 14:07

uff,kamień spadł mi z serca, ty jednak funkcjonujesz. Mam nadzieje ze uda ci się odpowiedzieć na moje maile i do konca tygodnia uruchomić produkt, w przeciwnym razie rezygnuje, to juz trwa stanowczo zbyt długo

#4 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5011 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 17 listopad 2011 - 14:44

Bez obaw, jak mówiłem jeśli moduł nie będzie dział po prostu się go zwraca. Niestety nie wszystko można sprawdzić/zrobić od ręki.

#5 yacenty

yacenty

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 14:57

ja wszystko rozumiem ale można napisać - jak ja pisałem wyjezdzam na 3 dni, albo odesłac smsa bede pod telefonem wtedy i wtedy

#6 dede2222

dede2222

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 październik 2015 - 11:52

Przyłączam się do pytania do Pana Ircykk'a które było zadane dość odległle w czasie ale jakże aktualne po dziś dzień. Czy raczy Pan odpisywać na maile Panie Ircykk czy też wybiórczo i na te bardziej wygodne. Ciągłe zbywanie odpowiedziami typu "sprawdzimy to" jest niedopuszczalne. Brak odpowiedzi na zadane pytania to chyba u Pana norma. Chyba że jest to kolejna kpina jaką oferują firmy w zakresie integracji z allegro, wyznając zasadę  albo bierzesz co jest albo nie zadawaj trudnych pytań i ciesz się z tego co masz. Żądam wyjaśnienia na forum skoro na maile Pan nie raczy odpowiadać.

#7 BaseLinker.com

BaseLinker.com

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2015 - 13:26

Dzień dobry, zachęcam do przetestowania naszej dwustronnej integracji Prestashop

"ciach by sower"

a ja zachęcam do zapoznania się z regulaminem

w skrócie sio ze spamem czyli reklamą do odpowiedniego działu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl