Skocz do zawartości
yacenty

Integracja z Allegro by ircykk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,od 2 tygodni nie mogę uruchomić modułu integracji z allegro.sklep to ps 1451, moduł allegro jest w wersji 2.1moduł ni potrafi wyszukać przedmiotów ze sklepu?ktoś sie z tym spotkał?Pan Ircykk jest dla mnie nie osiągalny. na początku coś próbował pomagać - teraz ani nie odpisuje na maile ani tym bardziej nie odpowiada na telefon.Pomożecie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj, na forum raczej nie uzyskasz pomocy w tej sprawie.Jeśli problem był zgłoszony na pewno będzie to doprowadzone do końca (poprawka lub zwrot jeśli moduł nie będzie współpracował ze sklepem/serwerem). Na maile zazwyczaj odpisuję do 48h.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

uff,kamień spadł mi z serca, ty jednak funkcjonujesz. Mam nadzieje ze uda ci się odpowiedzieć na moje maile i do konca tygodnia uruchomić produkt, w przeciwnym razie rezygnuje, to juz trwa stanowczo zbyt długo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyłączam się do pytania do Pana Ircykk'a które było zadane dość odległle w czasie ale jakże aktualne po dziś dzień. Czy raczy Pan odpisywać na maile Panie Ircykk czy też wybiórczo i na te bardziej wygodne. Ciągłe zbywanie odpowiedziami typu "sprawdzimy to" jest niedopuszczalne. Brak odpowiedzi na zadane pytania to chyba u Pana norma. Chyba że jest to kolejna kpina jaką oferują firmy w zakresie integracji z allegro, wyznając zasadę  albo bierzesz co jest albo nie zadawaj trudnych pytań i ciesz się z tego co masz. Żądam wyjaśnienia na forum skoro na maile Pan nie raczy odpowiadać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta