Skocz do zawartości
Ivona

[SOLVED] Jak dodac czcionke?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Chcialabym uzywac w sklepie czcionki Oswald. Jednak mam problem z jej dodaniem. Mianowicie gdzie ja trzeba umiescic? Zmiany w pliku css robie bez problemu, ale gdzie znajduja sie czcionki??Szukalam na glownej stronie Presty, ale nie ma tam informacji gdzie jest folder z fontami.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostajesz czcionki we wszystkich niezbędnych formatach, style css i plik html z przykładem użycia. Musisz dopisać do gloabal.css style ze wskazaniem na miejsce gdzie są czcionki i możesz korzystać z nich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam!

Dodalam ten kod do global.css

@font-face {    font-family: 'OswaldRegular';    src: url('/img/font/oswald-webfont.eot');    src: url('/img/font/oswald-webfont.eot?#iefix') format('embedded-opentype'),         url('/img/font/oswald-webfont.woff') format('woff'),         url('/img/font/oswald-webfont.ttf') format('truetype'),         url('/img/font/oswald-webfont.svg#OswaldRegular') format('svg');    font-weight: normal;    font-style: normal;}

gdzie img/ to folder do kotrego wrzucilam wszytskie sciagniete (rozpakowane) pliki.

Dodalam nazwe czcionki w globall.css tam gdzie ma byc uzyta (wszedzie) i nic sie nie zmienia.

Co robie zle? Linka nie podam bo mam na lokalu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta