Skocz do zawartości
d4b

Zdobądź setki Plusów Google i Like Facebooka!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Polecam Wam niżej opisany system, fajnie to działa warunki choć dość restrykcyjne (przeczytajcie regulamin) :)

Poniżej mały opis:

Dzięki systemowi FacePlus, całkowicie za darmo, bez wysiłku, bez zaawansowanej wiedzy, zdobywasz Klientów odwiedzających Twoją stronę!. Dzieje się tak dlatego, że duża ilość Plusów pozycjonuje Twoją stronę w wyszukiwarce Google?, a kliknięcia "Lubię To" pozycjonują Twój adres w Facebook?-u!

FacePlus? jest swego rodzaju pośrednikiem. Użytkownicy dodają strony, które chcą pozycjonować. Następnie klikają przycisk "plus" i "like" na stronach, które rozlosuje system. W ten sposób zarabiają punkty, dzięki którym ich strony będą rozlosowane innym Użytkownikom. Proste, łatwe i przyjemne! :-)

>> Szczegóły <<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eeeee tam... Ja nie widziałem strony którą by +1 posadził wyżej - ale mało po sieci chodzę. Z drugiej strony nikt normalny swoim nazwiskiem nie będzie "szastał" na lewo i prawo - bynajmniej ja - i lajkował co mi "system" podsunie. Już wolę kupić "pseudofanów". :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy robi jak woli, mi np nie przeszkadza, że w swoim profilu na facebooku mam dużo lików, co mnie to obchodzi. Traktuje to jako kolejne narzędzie do zarabiania kasy i tyle, a ze znajomymi to tylko w realnym świecie :)A co do profitów +1 to link jest linkiem im więcej tym lepiej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko stało się jasne dzięki jednemu mailowi jakiego dostał redaktor serwisu Wired. Ryan Signel opublikował jego kawałek w którym zostało napisane:

Google will study the clicks on +1 buttons as a signal that influences the ranking and appearance of websites in search results, [...] The purpose of any ranking signal is to improve overall search quality. For +1?s and other social ranking signals, as with any new ranking signal, we?ll be starting carefully and learning how those signals are related to quality.

W wolnym tłumaczeniu brzmi to następująco.

Google analizuje kliknięcia w przycisk +1, które są sygnałem wpływającym na ranking i pojawianie się w wynikach wyszukiwania. Celem każdego czynnika wpływającego na algorytm jest polepszenie jakości wyników wyszukiwania.

Czyli wynika z tego, że wszystkie kliknięcia są analizowane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapewne tak się to odbywa. Natomiast tak jak już pisałem, "ruch" na serpach wynikający z pracy GB już jest tak duży, że pojedyncze wpływy będą niezauważalne, natomiast masz oczywiście całkowitą rację, że zwielokrotnione +1 wpłynie na wyniki, z tym, że nie bardzo dokładnie jest powiedziane - na jakie. Zapytań, regionów wyszukiwań, czy samych serpów.Jak ktoś znajdzie taki podniesiony +1 to niech wrzuci linka - chciałbym wreszcie to zobaczyć. :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

google + 1 miało działać na wyniki w obrębie znajomych z google+ , o tym google informowało na samym początku uruchomienia google+.Czyli jeśli jakiś twój znajomy kliknął + 1 na jakiejś stronie i coś tam napisał o niej, to jeśli masz go jako znajomego w google+ to strona powinna być wyżej w wynikach ale tylko dla Ciebie i innych jego znajomych w google+ - coś na zasadzie polecanej strony przez znajomego - nie wiem jak to się ma w praktyce w tej chwili i czy działa w ten sposób

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie to wszystko domysły i przypuszczenia, zobaczymy z czasem jakie +1 mają znaczenie, co Facebook like im więcej fanów tym fan-page/strona wyżej w wyszukiwarce Facebooka, tym więcej odwiedzających - potencjalnych klientów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cieju: Coś takiego rzuciło mi się kiedyś przed oczy, ale chyba nie zapisało się pamięci. ;)Jeśli +1 opierany jest tylko o grupę znajomych, to działanie serwisu wskazanego przez @d4b jest bez sensu.FB już tak pod warunkiem, ze ktoś korzysta z wyszukiwarki twarzoksiazki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Małe wyjaśnienie:Przycisk +1 w wynikach wyszukiwania spełnia takie samo zadanie jak przycisk "lubie to" na najpopularniejsyzm portalu społecznościowym jakim jest facebook. Umożliwia on użytkownikom wyszukiwarki na rekomendowanie stron internetowych, które ich zainteresowały oraz pozwala na dzielenie się tą informacją ze znajomymi użytkownika, których dane znajdują się na gmailu, bądź też profilach Google. Przycisk ten pojawia się przy wynikach wyszukiwania i zachęca do polecania wartościowych portali.Najważniejszym zadaniem w projekcie Google`a jest przeorganizowanie wyników wyszukiwana na bardziej społecznościowe. Strony polecane przez znajomych są bardziej trafne niż w przypadku propozycji od nieznanych użytkowników. Przycisk +1 zaklikany przez znajomych jest wskazówką, że prawdopodobnie dana strona www będzie bardziej wartościowsza dla nas niż pozostałe wyniki wyszukiwania, ale +1 nie będzie działał tylko w oparciu o grupę znajomych bo to byłoby bez sensu. Zresztą nie każdy ma konto w google...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak będziecie kupować lajki, klikać G+ z lipnych miejsc, linkować swoje sklepy, serwisy z byle jakich stron to efekt początkowy może być ciekawy. Lecz należy pamiętać o tym, że google to analizuje i nakłada kary w postaci filtru, bana.

Darujcie sobie magiczne systemy, lajkery i inne cuda z krainy Allegro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zaden bo nie masz na to wpływu

w najgorszym wypadku moga zablokowac Ci na facebooku mozliwosc lubienia strony

a google zabierze wszystkie plusiki.

Działam już z tym od ponad roku nazbierałem tysiace punktów, tysiące otrzymałem i mogę powiedzieć jedno.

Jak się robi z głową to nic się nie stanie zresztą jak ze wszystkim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, dzisiaj ilość ma znacznie mniejszą wartość niż jakość i to na jakość właśnie powinny być nastawione wszystkie działania marketingowe w tym pozycjonowanie. Do tej pory dużo mówiło się o PageRank, jednak według specjalistów dla google znacznie ważniejszy powinien być czynnik TrustRank, czyli zaufanie do danej strony, co potwierdza tezę o potrzebie stawiania na jakość.

edit by sower

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta