Skocz do zawartości
tepe

[Moduł] Katalogus - porównywarki cen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zaoferowania moduł porównywarek cenowych napisany całkowicie od zera pod

PrestaShop 1.2.5 , 1.3.0 i wyżej.

Aktualnie pozwala na integracje z:

* Skąpiec.pl

* Ceneo.pl

* Nokaut.pl

* Radar.pl

* Sklepy24.pl

* Okazje.info

* OnetZakupy

* Harpagan.pl

* Maniakcen.pl

* Torturacen.pl

UWAGA ! moduł jest płatny !

Dostępny pod adresem:

http://openideas.pl/moduly/10-katalogus-010.html

(jak widać sklep postawiony na szybko, ale stwierdziłem że dla ludzi "z branży" nie potrzeba żadnych fajerwerków)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam, zapewniamy dalsze dodawanie serwisów i aktualizacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wzieli darmowy modul prisonwars i zrobili go platnychamstwo

Nasz moduł jest napisany od nowa, jeżeli jesteś zadowolony z działania wersji która posiadasz to nikt przecież nie zmusza cię do szukania alternatywy. Jeżeli masz podstawy do obrażania mojej osoby proszę żebyś przedstawił je publicznie, jeżeli nie - to dlaczego to robisz ?Uwaga nowy adres strony gdzie można kupić ten moduł: http://www.prestamarket.pl(posiadamy również moduł płatności.pl)ZAPRASZAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisany od nowa tzn? Co dokładnie zostało poprawione w stosunku do darmowej wersji?Fajnie było gdybyś napisał dokładnie bo przy cenie 70zł warto być świadomym, że nie zapłaciło się jej jedynie za to że ktoś przepisał kod zmieniając w nim jedynie nazwę modułu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisany od nowa tzn? Co dokładnie zostało poprawione w stosunku do darmowej wersji?Fajnie było gdybyś napisał dokładnie bo przy cenie 70zł warto być świadomym, że nie zapłaciło się jej jedynie za to że ktoś przepisał kod zmieniając w nim jedynie nazwę modułu.

Gdyby tylko przepisać kod i zmienić nazwę modułu to by dalej nie działa tak jak trzeba pomijając że była by to zwykła kradzież.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

UWAGAZMIANY W NOWEJ WERSJI:- w panelu admina można dodać tekst który pojawi się przed lub za nazwą każdego produktu w porównywarce ! np. produkt 123 - raty 0% !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to napisz jak to zrobiles bo jak do tej pory to we wszystkich modulikach i wynalazkach pojawia sie błąd prasowania. I jeszcze jedno pytanko ....jaka jest gwarancja ze w platnym nie bedzie tak samo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co tu jest do pisania.

W załączniku wrzucam to co ja mam.

I jeszcze jedno:

W config/config.inc należy dodać linijkę:

define('_PS_BASE_URL_','');

Powinno to wyglądać tak:

/* Defines are not in defines.inc.php file for no conflicts in installer */define('_PS_MAGIC_QUOTES_GPC_',         get_magic_quotes_gpc());define('_PS_MODULE_DIR_',           _PS_ROOT_DIR_.'/modules/');define('_PS_MYSQL_REAL_ESCAPE_STRING_', function_exists('mysql_real_escape_string'));define('_PS_BASE_URL_','');

Można to też dodać w defines.inc w tym samym katalogu:

/* Directories */define('_PS_ROOT_DIR_',             realpath($currentDir.'/..'));define('_PS_CLASS_DIR_',            _PS_ROOT_DIR_.'/classes/');define('_PS_TRANSLATIONS_DIR_',     _PS_ROOT_DIR_.'/translations/');define('_PS_DOWNLOAD_DIR_',         _PS_ROOT_DIR_.'/download/');define('_PS_MAIL_DIR_',             _PS_ROOT_DIR_.'/mails/');define('_PS_ALL_THEMES_DIR_',       _PS_ROOT_DIR_.'/themes/');define('_PS_THEME_DIR_',            _PS_ROOT_DIR_.'/themes/'._THEME_NAME_.'/');define('_PS_IMG_DIR_',              _PS_ROOT_DIR_.'/img/');define('_PS_CAT_IMG_DIR_',          _PS_IMG_DIR_.'c/');define('_PS_PROD_IMG_DIR_',         _PS_IMG_DIR_.'p/');define('_PS_SCENE_IMG_DIR_',        _PS_IMG_DIR_.'scenes/');define('_PS_SCENE_THUMB_IMG_DIR_',  _PS_IMG_DIR_.'scenes/thumbs/');define('_PS_MANU_IMG_DIR_',         _PS_IMG_DIR_.'m/');define('_PS_SHIP_IMG_DIR_',         _PS_IMG_DIR_.'s/');define('_PS_SUPP_IMG_DIR_',         _PS_IMG_DIR_.'su/');define('_PS_COL_IMG_DIR_',            _PS_IMG_DIR_.'co/');define('_PS_TMP_IMG_DIR_',          _PS_IMG_DIR_.'tmp/');define('_PS_PROD_PIC_DIR_',            _PS_ROOT_DIR_.'/upload/');define('_PS_TOOL_DIR_',             _PS_ROOT_DIR_.'/tools/');define('_PS_SMARTY_DIR_',           _PS_TOOL_DIR_.'smarty/');define('_PS_STEST_DIR_',            _PS_TOOL_DIR_.'simpletest/');define('_PS_SWIFT_DIR_',            _PS_TOOL_DIR_.'swift/');define('_PS_FPDF_PATH_',            _PS_TOOL_DIR_.'fpdf/');define('_PS_PEAR_XML_PARSER_PATH_', _PS_TOOL_DIR_.'pear_xml_parser/');define('_PS_CSS_DIR_',              __PS_BASE_URI__.'css/');define('_PS_JS_DIR_',               __PS_BASE_URI__.'js/');define('_PS_BASE_URL_','');

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co tu jest do pisania.W załączniku wrzucam to co ja mam.I jeszcze jedno:W config/config.inc należy dodać linijkę:

define('_PS_BASE_URL_','');
Powinno to wyglądać tak:
/* Defines are not in defines.inc.php file for no conflicts in installer */define('_PS_MAGIC_QUOTES_GPC_',         get_magic_quotes_gpc());define('_PS_MODULE_DIR_',           _PS_ROOT_DIR_.'/modules/');define('_PS_MYSQL_REAL_ESCAPE_STRING_', function_exists('mysql_real_escape_string'));define('_PS_BASE_URL_','');
Można to też dodać w defines.inc w tym samym katalogu:
/* Directories */define('_PS_ROOT_DIR_',             realpath($currentDir.'/..'));define('_PS_CLASS_DIR_',            _PS_ROOT_DIR_.'/classes/');define('_PS_TRANSLATIONS_DIR_',     _PS_ROOT_DIR_.'/translations/');define('_PS_DOWNLOAD_DIR_',         _PS_ROOT_DIR_.'/download/');define('_PS_MAIL_DIR_',             _PS_ROOT_DIR_.'/mails/');define('_PS_ALL_THEMES_DIR_',       _PS_ROOT_DIR_.'/themes/');define('_PS_THEME_DIR_',            _PS_ROOT_DIR_.'/themes/'._THEME_NAME_.'/');define('_PS_IMG_DIR_',              _PS_ROOT_DIR_.'/img/');define('_PS_CAT_IMG_DIR_',          _PS_IMG_DIR_.'c/');define('_PS_PROD_IMG_DIR_',         _PS_IMG_DIR_.'p/');define('_PS_SCENE_IMG_DIR_',        _PS_IMG_DIR_.'scenes/');define('_PS_SCENE_THUMB_IMG_DIR_',  _PS_IMG_DIR_.'scenes/thumbs/');define('_PS_MANU_IMG_DIR_',         _PS_IMG_DIR_.'m/');define('_PS_SHIP_IMG_DIR_',         _PS_IMG_DIR_.'s/');define('_PS_SUPP_IMG_DIR_',         _PS_IMG_DIR_.'su/');define('_PS_COL_IMG_DIR_',            _PS_IMG_DIR_.'co/');define('_PS_TMP_IMG_DIR_',          _PS_IMG_DIR_.'tmp/');define('_PS_PROD_PIC_DIR_',            _PS_ROOT_DIR_.'/upload/');define('_PS_TOOL_DIR_',             _PS_ROOT_DIR_.'/tools/');define('_PS_SMARTY_DIR_',           _PS_TOOL_DIR_.'smarty/');define('_PS_STEST_DIR_',            _PS_TOOL_DIR_.'simpletest/');define('_PS_SWIFT_DIR_',            _PS_TOOL_DIR_.'swift/');define('_PS_FPDF_PATH_',            _PS_TOOL_DIR_.'fpdf/');define('_PS_PEAR_XML_PARSER_PATH_', _PS_TOOL_DIR_.'pear_xml_parser/');define('_PS_CSS_DIR_',              __PS_BASE_URI__.'css/');define('_PS_JS_DIR_',               __PS_BASE_URI__.'js/');define('_PS_BASE_URL_','');
Podobne rozwiązanie mam u siebie ale dorzucenie define('_PS_BASE_URL_','') miesza przy ustawionym SSL. Po wejściu na stronę zabezpieczoną jest ok -zmienia z http na https, wychodząc jednak z niej np na stronę produktu lub główną zostaje https w linkach . Jeśli są jakieś grafiki z innych serwerów to wyrzuca ostrzeżenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm.... biorąc pod uwagę że już prawie wszystkie porównywarki są płatne dobrze było by wprowadzić małą poprawkę do kodu pricewars aby uwzględniało tylko produkty dostępne na sklepie, pomijając te z zerowym stanem magazynowym. Uniknęło by się "płatnych przeklików" na towary których aktualnie brakuje na stanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Porównywarki już same wyszły z taka inicjatywą, dodając możliwość pokazania stanu dostępności produktu już w porównywarce. Pozatym to nie każdemu to odpowiada bo można klienta zachęcić do kupna czegoś podobnego jak już jest na sklepie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś się może orientuje czy Moduł Katalogus bedzie działał na prescie Version 1.2.2.0 ?? Mam też problem z porównywarkami:( Na Nokaucie ofert wyświetlają się ok, ale radar ciągle mi pisze o będzie "junk after document element: line 2, column 0" Jeżeli ktoś się w tym orientuje to proszę o info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Mam u sklepie moduł katalogus w wersji 0.2.7 (podejrzewam że to bardzo stara wersja, sklep stoi na prestashopie 1.3). Jak mogę go zaktualizować do wersji aktualnej? nie mam wiedzy na temat gdzie i został kupiony ten moduł, bo programista który się tym zajmował już tu nie pracuje i nie zostawił mi takich informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta