Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeniesienie sklepu pod inny adres - problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 octred

octred

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 sierpień 2011 - 17:31

itd Witam Sytuacja następująca: Hosting: kei.pl Utworzyłem sonie katalog na ftp w kei jest tak że można sobie stworzyć katalog a następnie przypisać sobie do danego katalogu domene lub subdomene zainstalowałem sobie sklep pod adresem http://xxxxxx.kei.pl/sklep - z takiej lokalizacji nastąpiła instalacja czyli subdomena i konkretny folder w celach testowych aby skonfigurować sklep itd. nie mogłem tego zrobić na domenie głównej ponieważ działa tam cały czas sklep na virtumarcie, a che przenieść wszystkie produkty i na końcu przepiąć domene i tu pojawia się problem stworzyłem sobie nową subdomene na kei i przypisałem jej folder /sklep i niestety nie działa nie wiem gdzie ustawić wszystkie ścieżki aby sklep wyświetlał się pod nowym adresem czyli pod http://nowyadres.kei.pl bez dodatku /sklep jak przepinam normalnie to wywala się wszystko nie ma grafy,produktów ,nic htaccesa nie ma w chwili obecnej więc potrzebowałbym od was instrukcje gdzie pozmieniać wszystkie ścieżki i jak aby sklep zadziałał

#2 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5061 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 30 sierpień 2011 - 22:02

W configu ustaw jako katalog główny, zamiast "/sklep/" zostaw "/".

#3 octred

octred

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 14:41

Dzięki, działa

#4 cwir

cwir

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 15:58

Witam,

Mam podobny problem jednak rozwiąznie powyższe nie działa u mnie.

Mam świeżo zainstalowaną kopię Presto 1.5.4.0

I na serwerze zgodnie z instrukcją umieściłem ją: domains\mojadomena.pl\public_html\Sklep

Otwiera się tylko pod adresem mojadomena.pl/Sklep

Gdy w profilu admina wszedłem w Preferencje->Dane URL i Seo -> URL Bazowy był "/Sklep"
Zmieniłem na samo "/" i niestety nie przyniosło efektu?

Kolega ircykk pisał,że trzeba to zmienić w "configu". Czy chodziło o to czy o jakiś plik config.

Po problemie po prostu przeniosłem całośc poziom wyżej

Pozdrawiam,
Michał

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl