Skocz do zawartości
lof

Wygląd Strony/sklepu w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważam coraz częściej że ludzie próbują zrobić stronę jak najmniejszym wkładem pracy nie mówiąc już o wkładaniu w to pieniędzy. Tak naprawdę jestem sfrustrowany tym ze ludzie wystawiają sklepy na lekko zmodyfikowanym szablonie presty i są zadowoleni z tego. OK strona działa można wszystko kupić itd. Ale czy ktokolwiek zastanawiał się czy potencjalny klient który tam wejdzie kupi cokolwiek? ( on pewnie tam nie spędzi więcej czasu niż 1 min) jest mnóstwo stron z takim samym asortymentem i klient kupi tam gdzie poczuje sie pewnie i zobaczy ze sprzedawcy zależy na kliencie a nie " kup i spie***" ja wchodząc na taki sklep ( szablon presty grey) w życiu bym nic nie kupił. Pracuje w firmie która się zajmuje też sprzedażą stron itp. I miałem wykład na to co zrobić żeby nasza strona została wybrana przez klienta. Można powiedzieć ja mam taniej to kupi u mnie - ok jest w tym racja ale czy ma pewność ze będzie ten produkt ok...

Niektórzy wolą dopłacić ciut więcej i kupić w pewniejszym sklepie - choć ceny mogą być równe - ale inwestycja w sklep zwraca się. A klient pójdzie tam gdzie jest traktowany dobrze!

najważniejsze rzeczy na robienie strony:

- przejrzystość

- wygląd strony przykuwający uwagę ( ciepłe/miłe kolory)

- prostota w zakupie

- estetyka

- pokazanie klientowi że jest w dobrych rękach i ze zależny nam aby to właśnie u nas kupił ten produkt!

Powstaje wiele sklepów i to Ty musisz się pokazać i wyróżnić, WALCZYĆ O KLIENTA!

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się jak najbardziej, wygląd sklepu internetowego to jak wygląd tradycyjnego sklepiku. Jeśli wchodzę do sklepu po bułki i potykam się o kartony to raczej odwrócę się na pięcie i nigdy nie wrócę. Wygląd to pierwsze na co klient zwraca uwagę, potem ceny i użyteczność. Możemy mieć najniższe ceny, najlepszy towar i co z tego jeśli klient zobaczy że sklep wygląda porostu jak wielka amatorka, nie zaryzykuje że straci pieniądze bo ktoś czegoś nie dopilnował lub coś nie zadziałało jak trzeba.Ja nie potrafię pływać i nie pakuje się na basen :) jeśli czegoś nie potrafimy, zostawmy to profesjonalistom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta