Skocz do zawartości
sower

[STAŁA WSPÓŁPRACA] - Szukam osób/firm do stałej współpracy

Rekomendowane odpowiedzi

WitamDawno mnie na tym forum nie było ;) - więc witam ponownie.Ale do rzeczy.Jako, że w ostatnim czasie nazbierało mi się trochę projektów opartych na PRESTA SHOP szukam osób/firm do współpracy.Wymagania:- doskonała znajomość PRESTA SHOP ( i nie chodzi tu o obsługę sklepu ;) )- komunikatywność- terminowość- rozsądne ceny ;)- elastycznośćJeżeli uważasz, że spełniasz w/w wymagania i potrafisz przedstawić portfolio proszę o kontakt : biuro małpa delf kropa biz kropa pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witaj, a na czym ta współpraca ma polegać? Kodowanie, moduły, projektowanie etc? ;)

W większości wypadków to pocięcie projektu, ostylowanie i wdrożenie szablonu, na pewno trochę kodowania, optymalizacja kodu, na pewno w grę będzie wchodziło albo dostosowanie darmowych/płatnych modułów lub stworzenie nowego modułu pod zamówienie klienta.Generalnie - układ jest takiCzasami mam tyle projektów, że nie wyrabiam z terminami a, że szkoda tracić klienta tak więc szukam kogoś kto po prostu zna się na preście i spełnia w/w wymagania - bo jak sam wiesz większość rzeczy zawsze jest do zrobienia na wczoraj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×