Skocz do zawartości
Mistrz Yoda

Aktualizacja działu/rozbudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry pomysł, bo może się mylę, ale proponuję rozbudować dział hosting-serwery-domeny-f27/ o subforum SERWERY NA KTÓRYCH DZIAŁA PRESTASHOP .Proponuję stworzyć subforum na którym każdy dostawca usług miałby swój oddzielny wątek. Czyli: home.pl, ovh, linux.pl, etc...Chodzi o to by dostarczyć użytkownikom maksimum szybkiej informacji by nie musieli przeszukiwać wątku stworzonego przez Kolegę @lof który robi się długawy.Co Wy na to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym zmienił nazwę działu Oferty pracy, na coś bardziej wymownego nie kojarzącego sie tylko z zatrudnieniem pracownika. Proponuję Zlecenia i Oferty pracy lub Rynek - Oferty pracy. Wiem że jest to wyjaśnione poniżej drobniejszym druczkiem, jednak odruchowo przeglądając zmiany dwa razy się zastanawiałem gdzie jest ten dział :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam

po wejściu do działu "Seo i optymalizacja"  > "Zamiana <title> strony głównej" , pokazuje się tylko jeden pierwszy napisany post , reszty postów nie widać .

PS. właśnie poczas pisania tego posta - temat "Zamiana <title> strony głównej" zniknął całkiem z forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie jeden z problemów o których wspominałem przy okazji wpisu o aktualizacji forum :) Pracujemy nad tym a w tym czasie ukrywamy temat.

Ten temat zamykam, ewentualne inne problemy proszę zgłaszać w osobnych wątkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×