Skocz do zawartości
Robert83

Wysuwany blok facebook do Presty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy istnieje dodatek do Prestashop w formie wysuwanego panelu facebooka. Wzór mozna zobaczyć na tej stronie http://rmgroup.pl

Nie interesuje mnie popularny like box, który można dodać na stronie, wolałbym wysuwane.

Interesuje mnie też oprócz wysuwanego facebooka inny panel wysuwany, w którym mógłbym umieścić informacje np o kontakcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zajrzyj tu

http://www.aku24.net

jak wystarczy to sluze pomoca

ja chętnie sie dowiem gdzie mam kod wkleić aby byl wysuwany blok Facebook z lewej strony obecnie mam na środku

http://www.bizuteria-imienna.pl czy kod dopisac do global?

pozdrawiam

Witaj, co mam zrobić, aby tak jak Ty mieć wysuwany blok facebook z lewej strony?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodaj do "index.php" w głównym katalogu strony.

i powiedz papa poprawnie działającemu sklepowi

kod dodajesz ZAWSZE w plikach tpl templetki czyli w tym wypadku zapewne w header.tpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodaj do "index.php" w głównym katalogu strony.

i powiedz papa poprawnie działającemu sklepowi

kod dodajesz ZAWSZE w plikach tpl templetki czyli w tym wypadku zapewne w header.tpl

Zgadza się, wczoraj jak zainstalowałem fb to przestały działać popupy, więc dałem do "themes/[mój temat]/layout.tpl", ale zapomniałem o tym wspomnieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy.

Pliki [bb_fbslider.js] i [slider_text_white_right.png] wrzuciłem do głównego katalogu gdzie presta się znajduje.

Kod [] wkleiłem przed zamknięciem w /public_html/sklep/themes/prestashop/header.tpl

i slider się nie pojawia...

Co zrobiłem nie tak?

z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pliki [bb_fbslider.js] i [slider_text_white_right.png] wrzuciłem do głównego katalogu gdzie presta się znajduje.

W pierwszym poście napisałem że pliki wrzuciłem do głównego katalogu gdzie presta się znajduje, czyli /sklep/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj ten kod wkleić nie w pliku header.tpl tylko w pliku footer.tpl.

Wklej go prawie na końcu przed:

</body>
</html>

Ja mam w ten sposób i działa to po pierwsze po drugie sklep będzie się szybciej wczytywał ponieważ ten skrypt odwołuje się do serwera facebook co za tym idzie tworzone jest nowe połączenie co spowalnia ładowanie sklepu.

Wklejając go na końcu będzie to ostatni element jaki jest ładowany w sklepie przez co klient najpierw zobaczy sklep potem ten slider.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem trzeba uważać bo nie wiem czy to przez ten slider czy przez co ale "koszyk się wysypuje" tzn.:

po dodaniu produktu on jest, po dodaniu następnego ten pierwszy znika itd, potem po przejściu do finalizacji mam 'Twój koszyk jest pusty'.

i po usunięciu z headlera lub footera sciezki dostepu do slidera.js koszyk dalej nie działa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta