Skocz do zawartości
nikos

Zmiana wielkości obrazka w podkategori

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zmienić wielkość obrazka podkategorii strony głównej.

Z tego co wiem jest tam automatycznie ustawione na small który generuje obrazek 80x80.

Stworzyłem więc nowy podkategorie o rozmiarze 200x47

Następnie edytowałem plik category.tpl

<!-- Subcategories -->        <div id="subcategories">            <h3>{l s='Subcategories'}</h3>            <ul class="inline_list">            {foreach from=$subcategories item=subcategory}                [*]                    <a href="{$link->getCategoryLink($subcategory.id_category, $subcategory.link_rewrite)|escape:'htmlall':'UTF-8'}" title="{$subcategory.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}">                        {if $subcategory.id_image}                            [img={$link->getCatImageLink($subcategory.link_rewrite, $subcategory.id_image, ]                        {else}                            [img={$img_cat_dir}default-podkategorie.jpg]                        {/if}                    </a>                    <a href="{$link->getCategoryLink($subcategory.id_category, $subcategory.link_rewrite)|escape:'htmlall':'UTF-8'}">{$subcategory.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}</a>                            {/foreach}  
Niestety nic to nie dało dalej wyświetla mi obrazki jako 80x80. W ustawieniu small wyłączyłem kategorie.

Czy gdzieś w kodzie jest błąd czy może robię coś źle proszę o wskazówki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta