Skocz do zawartości
ircykk

[MODUŁ] Facebook Fan Page Block v0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie trzeba nic więcej mówić. Moduł Facebook dla PrestaShop.

no czy ja wiemtrzeba powiedzic jak najwiecejna jakich wersjich działa i td[rzy okazjijutro bedzie dostepne i poukladane szablon Black&Whitei odpalono na 1.2.2zapraszam do ogladania i sciagania z rapida bo wymagam tylko kilka pkt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,wie ktoś może jaka może być przyczyna powielania tego modułu w lewej i prawej kolumnie naraz?edit: oraz dlaczego akurat tylko ten moduł jest wychwytywany przez adblock? Przynajmniej u mnie:/Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy u was też występuje problem z ładowaniem tego modułu w niektórych przeglądarkach? Sklep na PS 1.4.4.1, problem z wyświetlaniem modułu w Firefoxie 3.6, Safarii. Nie ma problemu pod Chrome, IE 8..Wiecie jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pliki rar są to spakowane pliki, postaraj się je rozpakować i spakować jako zip.

Jeżeli nie wiesz czym rozpakować i jak spakować, użyj programu winrar - http://www.rarlab.com/download.htm

Po zainstalowaniu - plik rar, prawym na plik -> rozpakuj plik tutaj , po rozpakowaniu kliknij na folder rozpakowany, następnie dodaj do archiwum..., gdy wyskoczy Ci okienko zmien rozszerzenie z RAR na ZIP i przejdź dalej.

Mam nadzieje, ze pomogłem i jakoś jasno to wytłumaczyłem.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta