Skocz do zawartości
bogulom

global.css i edycja strony produktu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Gdzieś w global.css namieszałem i nie wiem za bardzo gdzie. edytowałem sobie różne pola i gdzieś musiałem zmienić nie to co trzeba i się posypało. niestety zorientowałem się dość późno i nie wiem, ktorą część kodu trzeba poprawić. Nie wiem gdzie szukać...

Problem na stronie produktu wygląda tak, że wszystkie zakładki "komentarze, opis, zobacz też" wyświetlają się od razu. Podmieniłem global.css na surowy z instalki i okazalo się, ze tu tkwi problem.

Proszę o wskazanie nr lini odpowidadającej za to że się tak posypało:

Dołączona grafika

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może źle się wyraziłem. Chodzi mi o sposób wyświetlania się produktów po kliknięciu "zobacz więcej". chciałbym np. żeby pojawiało się tylko zdjecie i nazwa. który plik tpl za to odpowiada??? Druga sprawa - gdzie w global.css szukać ustawień pola z ceną, słowem "promocja", stan, ilość, przycisk dodaj do koszyka (to pole pod krótkim opisem na stronie produktu)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W css tego nie ma, style to forma nie treść. Możesz to zmienić w tłumaczeniach w panelu lub w plikach .php modułu który chcesz edytować.Jeśli nie wiesz jak odszukać jakiś znacznik w global.css zainstaluj firebug. W dokumencie będziesz widział który znacznik za co odpowiada super narzędzie.Napisz konkretnie co na co chcesz zmienić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na stronei produktu klikasz "zobacz też" - opcja pojawia się jeżeli powiążesz produkty podczas dodawania ich do sklepu.U mnie:1. wyświetla się za dużo opcji, które chciałbym usunąć i zostawić tylko nazwę i zdjęcie2. wyświetla się niewyśrodkowane i brzydko wyglądachciałbym wiedzieć gdzie szukać tych ustawień. zazwyczaj wystarczyło pogrzebanie w jakimś pliku tpl (którym?) i w global.css (gdzie dokładnie?). Stąd moje pytania - jak to wyedytować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tam są komentarze, po prostu usuń to co nie potrzebne. Product images to zdjęcie produktu więc zostawiasz.. i analogicznie product description czyli opis usuwasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta