Skocz do zawartości
ircykk

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Rekomendowane odpowiedzi

To może napisz co te osoby robiły, ile zapłaciłeś i jakie masz efekty? Pytam z ciekawości, mówiłeś o 150zł ale to za 3 miechy wszystkim w sumie czy może każdemu za miesiąc 150zł?Obecnie pozycjonowanie to silne linki ze stron o podobnej tematyce. Czyli precle i dobre tematyczne zaplecze. Płatne katalogi z wysokim PR też coś tam dają. No i przede wszystkim optymalizacja strony.Gdybym pozycjonował komercyjnie właśnie od tego bym zaczął.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkowity(3 osoby) koszt to ok 100-150 zł. Optymalizacja część chyba Head tj. dobór odpowienich słow kluczowych, opis sklepu.Katalogowanie ręczne PR2-PR6 ok 100 szt (obowiązkowo onet i wp) To trwało 3 miesiącePreclowanie nie pamiętam PR chba PR2 PR3 15 sztStrona:PR4top 1-2 fraza 2 wyrazowa ilość wyników ok 1.000.000top 5 fraza 2 wyrazowa ok 600.000top 7 fraza 2 wyrazowa ok 500.000top 4 fraza 2 wyrazowa ok 100.000top 6 fraza 2 wyrazowa ok 90.000Dużo wejść bezpośrednio na produkty także z zagranicyzazwyczaj top 2 top 7 ilość wacha się ok 30.000 do 100.000Produkty nie były w żaden sposób pozycjonowane tylko frazy głowne było ich 10o tych co były poza top 10 nie pisałemByła także puszczona reklama w google na frazy 1 produktu stawka duża wiec produkt wyskakiwał zawsze w top 1-2 reklamNie używano AdderówSklep AGD RTVMyśle że 150 zł to niewiele jak za taki efekt. +70 zł na reklamę w google

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ircyk z pełnym szacunkiem , ale wpierw z góry zakładasz że Farmazony i traktujesz także mnie z góry, a teraz prosisz o nazwy pozycjonerów. Przecież oni się do niczego nie nadają. a Myslę że obroty to już moja prywatna sprawa.Zresztą tak jak napisałem. Ja już skończyłem. Nie zamierzem dalej dawać Ci powodu do nabijania się ze mnie i traktowania z góry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytam z ciekawości, jeśli oni są jakąś tajemnica nie podawaj ja naprawdę nie potrzebuje tych informacji. Co do obrotów chciałem wiedzieć czy sprzedajesz więcej np 10 czy 20% niż przed pozycjonowaniem ale jeśli obroty nie wzrosły lub z jakiegoś powodu nie chcesz pisać to nie pisz przecież nie wiem co to za sklep i nie pytam ile zarabiasz brutto. Pytam w kontekście pozycjonowania sklepu, czy warto.Na nikogo nie patrzę z góry i nie generalizuje, po prostu ty masz inne doświadczenia ja inne. Prowadzę luźną gadkę a tu jakieś oskarżenia. Nie podchodźmy tak emocjonalnie to tylko rozmowa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozycjonowanie Presty? Jak każde inne. Linki, linki, linki i jeszcze trochę linków :lol: Katalogi, fora, inny spam :)Oczywiście dobre zaplecze to najlepszy sposób.Wymiana linków? Macie na myśli dopalanie sklepu z SWL'a? SAMOBÓJSTWO - moim skromnym zdaniem. Za to jakąś strone zapleczową o podobnym temacie z linkiem do sklepu - jak najbardziej :)Linki na Allegro? - nieee..... ----------------------spacerowe, bliźniacze wózki dziecięce dla dzieci i niemowląt

najlepiej mieć forum lub tematyczny serwis przy sklepie. wtedy można fajnie linki zdobywać i ruchem kierować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No wiadomo blog lub forum dobra spawa, jednak też musi być na dobrym poziomie a to dodatkowa praca/koszty.

bez pracy i kosztów nic nie ma.blog i forum oswaja użytkownika ze sklepem. forum , blog ,serwis może być źródłem punktów także pod SWL.niejednokrotnie blogi o dużej zawartości contentu wypływają wyżej w SERP niż sklep.generalnie tworzenie blogów zapleczowych na dobrym poziomie powinno być podstawą , początkiem do pozycjonowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich, buszowałem sporo po forum szukając rozwiązania paru problemów z prestą, teraz może moje doświadczenia przydadzą się komuś.

Prowadzę serwis, który pozycjonowałem na frazę z nazwą miasta + rodzaj usługi (82,500 wyników) miejsce waha się między 1 a 4. Mimochodem doszło 12 miejsce na inną frazę 328,000 wyników. Teraz do rzeczy - od pół roku nie kiwnąłem palcem a wynik się utrzymuje. Pozycja rosła jeszcze ze dwa miesiące po zaprzestaniu linkowania.

Strona jest solidnie zoptymalizowana, spamowanie na forach i wyłącznie darmowe katalogi, nie za dużo roboty w sumie zostało 32 linki, koło 10 wypadło. Wartość mają też teksty pisane z palca (www.strona.com) nawet jak nie ma linka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

WitamJako, że posiadam hosting na iswift mają tam równiez propozycję pozycjonowania.Z tymże, prowadzi to firma GKstudio. Nie mogłem znaleźć opinii na jej temat dlatego chciałbym zpaytać, czy ktoś może miał już z nimi umowe i wie jak to wygląda. Chodzi o to, czy nie będzie to kasa wyrzucona w błoto ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta