Skocz do zawartości
Alirek

Zmiana długości meta-tagów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie..po wpisaniu " Meta Tagów " w index.php wyskakuje komunikat :

pole słowa kluczowe (Polski (Polish)) jest za długie (255 maksymalnie znaków)

Zależy mi na wszystkich wpisanych meta tagach.. nie chce żadnych usuwać..Czy jest możliwość zwiększenia limitu wpisywania znaków np. do 350 ?? :roll: Proszę o pomoc..PozdrawiamAlirek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest taka możliwość ale meta tagi nie mają najmniejszego znaczenia i są pomijane min przez Google. Poza tym za długi znacznik meta wpływa ujemnie na pozycjonowanie, jest karane odległymi pozycjami w wyszukiwarce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za podpowiedź :) I cenną radę ;) A mógłby Pan podpowiedzieć co zrobić aby podnieść pozycję w google , oraz co google bierze najbardziej pod uwagę w czasie indeksowania ?? :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest taka możliwość ale meta tagi nie mają najmniejszego znaczenia i są pomijane min przez Google. Poza tym za długi znacznik meta wpływa ujemnie na pozycjonowanie, jest karane odległymi pozycjami w wyszukiwarce.

witamw jaki sposób to zrobić?firma pozycjonująca zaleciła wpisanie określonej liczby, która jest większa niż 255, zakładam że wiedzą co robią...zatem jak zwiększyć tą funkcjonalność?pzodrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ale co więcej?jeżeli masz gdzieś narzucony limit 255 znaków to - musisz zwiększyć ilość znaków w tabeli i przerobić proces przetwarzania w tym przypadku dodawania/aktualizowania w AdminMeta (i ewentualnie w którejś klasie) -z pamięci ci nie powiem bo dośc dawno to robiłem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

też - tylko teraz czy tyle znaków zostanie zapisane do bazy? - pewnie nie bo w tabli jest nałożony limit 255 więc musisz w tabeli także zmienić ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli to nie zadziała trzeba będzie jeszcze wykonać jakąś modyfikację.

dziękujęzadziałałozmieniłem wartości na pożądane przeze mnie w meta.php i w bazie danych, przy wyświetleniu źródła strony pokazuje wszystkie keywordsy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.Też pozmieniałem długości META i jakaś lipa. Nadal wyświetla dozwolone 255.Zmieniono w .php i baza oraz smarty czyste i nic cały czas to samo.Coś gdzieś jeszcze zmienić może o czymś zapomniałem?Z góry dziękuję za info i pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta